Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolünü paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisine 3 sürpriz isim..

Gold Film imzalı,  Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu Kanunsuz Topraklar dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Uğur Güneş, Necip Memili ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer aldığı ve oyuncu kadrosunda Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi birbirinden başarılı isimler yer aldığı diziye 3 yeni ismin daha dahil olduğu öğrenildi.

kanunsuz-topraklar-hangi-kitaptan-uyarlama-kanunsuz-topraklar-kitabi-kimin-kanunsuz-topraklar-ki-2

Hazar Motan, Özlem Tokaslan ve Beyti Engin Kanunsuz Topraklar dizisinin kadrosuna dahil oldu.Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat verdiği dizide ;  Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşk anlatılmaktadır.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Kanunsuz Topraklar her çarşamba saat 20:00'de FOX TV'de..