Star TV 'nin yeni dizisi Kazara Aşk kadrosuna sürpriz oyuncu dahil oldu. Haziran ayında yayın hayatına başlayacak olan dizinin kadrosu son şeklini aldı. İşte diziye katılan o isim..

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almaya hazırlanıyor. Bunlardan birtaneside Star Tv ekranlarında başlamak için gün sayıyor. Adı Kazara Aşk olan dizinin çekimleri İstanbul'da devam ederken kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alarak, kadro genişlemeye devam ediyor.

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, başrollerini Ümit Kantarcılar İile Sude Zülal'in paylaştığı , senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu'nun kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu Kazara Aşk dizisi için çalışmalar hızla devam ediyor.

Selin Işık Kazara Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Başrollerini Ümit Kantarcılar İile Sude Zülal'in paylaştığı ve kadrosunda  Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Aycan Koptur ve Sadi Celil Cengiz gibi isimler yer aldığı iddialı diziye yeni bir ismin dahil olduğu öğrenildi.

Başarılı oyuncu Selin Işık Kazara Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu. Güzel oyuncu Nazlı karakterine can verecek.

Kazara Aşk Konusu!

Kazara Aşk dizisinin konusunda ; bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsü, mizahi bir dille ekranlara yansıtılacaktır. Kazara Aşk dizisi çok yakında Star Tv'de başlıyor..