Kendi etini arkadaşlarıyla birlikte yiyen adam sosyal medyada viral oldu. Trafik kazasında ayağını kaybeden adam, daha sonra doktorlara saklattığı ayağını yiyor.

Kendi etini arkadaşlarıyla birlikte yiyen adam sosyal medyada olay yarattı. Başlığı gören herkes bu nasıl olur dedi. Trafik kazasında ayağını yitiriyor ve diz kısmından ampute edilen bacağını doktordan teslim alıyor, arkadaşlarını eve çağırıyor ve kendi ayak ve bacak etinden taco yapıyor.

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Kendi etini arkadaşlarıyla birlikte yiyen adam 

Trafik kazasında ayağını yitiriyor ve diz kısmından ampute edilen bacağını doktordan teslim alıyor, arkadaşlarını eve çağırıyor ve kendi ayak ve bacak etinden taco yapıyor.

Yamyamlık nedir?

Yamyamlık geçmişte dünyanın çoğu kısmındaki insanlar arasında süregelen bir hal olup, 19’uncu yüzyıldaki birtakım izole Güney Pasifik kültürlerinde ve günümüz tropik Afrika’nın birtakım kısımlarında devam etmektedir. Yamyamlık Yeni Gine ve Solomon Adaları’nın birtakım kısımlarında uygulanmış ve Melanesia’nın birtakım kısımlarında et marketleri varlıklarını sürdürmüşlerdir.

Yamyamlık, çağdaş günlerde dahil kıtlık çeken insanlar arasında son deva olarak sık sık uygulanmıştır. Donner Party’nin (1846-47) kötü bir şekilde neticelenen Westward keşfi ve daha yakın vakte ait bir vaka olan 1972 yılındaki Uruguay rugby takımını Şili'deki bir turnuvaya taşıyan uçağın And Dağları'na çarpıp düşmesi neticesi kurtulanların, ölenlerin cesetlerini yemesi yamyamlığa birkaç örnekten biridir.