Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi mütevaziliği, efendiliği, duyarlılığı ile gönüllere taht kuran tam bir adam imajı sergileyen ve ülkemizdeki lümpenliğe boğulması sonrası adeta nefes gibi gelen Kerem Bursin, sosyal medyada paylaşılan görüntüye duyarsız

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı
Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi mütevaziliği, efendiliği, duyarlılığı ile gönüllere taht kuran tam bir adam imajı sergileyen ve ülkemizdeki lümpenliğe boğulması sonrası adeta nefes gibi gelen Kerem Bursin, sosyal medyada paylaşılan görüntüye duyarsız kalamadı ve tepki gösteren yorum yaptı.

Uzun yıllar ABD'de yaşayan Kerem Bursin, Türkiye'de efendiliği ile zorlanmaya devam ediyor. Klavyeyi eline geçirenin tüm travmatik hastalıkları ile tehlikeli insanları gazladığı, korkunç düşüncelerini yalanlarla, manipülelerle yaydığı Twitter'da Kerem Bursin rüzgarı esti.

Kerem Bursin sosyal medya platformu Twitter'da kardeşini ağlatarak travmatik şaka yaparak eğlenen bir videoya "İğrençsiniz, yazıklar olsun" diyerek tepki gösterdi.

Twitter'da bir kullanıcı kardeşini videoya aldı ve diğer kardeşleri ile birlikte küçük kardeşlerine "Seni evlatlık aldık biz, bize o yüzden benzemiyorsun" diyerek ağlattı.  O anları da gülerek paylaşınca Kerem Bursin "İğrenç ötesi insanlarsınız" diyerek yorum yaptı.

Bu yorumlar üzerine pek çok kullanıcı "Alt tarafı bir şaka, ne travması" derken, bazı kullanıcılar da "Türk halkının kendilerini travma yaşamamış normal bireyler sanması Kerem Bursin size fazla gelir.. " diyerek Bursin'e destek oldu.

Daha sonra ise kullanıcı kardeşiyle bir başka video çekerek her şeyin kurgu olduğunu şaka yolu ile anlattığı bir video çekerek tepki gösterenlerle dalga geçtiğini düşündü.