Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Fox tv'nin sevilen eğlenceli dizisi Sen Çal Kapımı'nın yıldız başrolleri Hande Erçel ve Kerem Bursin Maldivler tatilinden fotoğraf paylaşarak aşklarını ilan etti. Bursin'İn fotoğrafı saniyeler içinde binlerce yorum aldı! Hemen arkasından Hande Erçel'de aşk dolu başka bir fotoğraf payalştı!

Romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'nın yıldız partnerleri Hande Erçel ve Kerem Bursin'den aşk paylaşımı geldi. Bursin, Erçel'le karesini paylaştı oralık yangın yerine döndü. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in tüm yıl inkar ettikleri aşk artık haykırarak sosyal medyaya taşındı. 

Hande Erçel ve Kerem Bursin son olarak havalimanında el ele görüntü vererek aşklarını duyurmuşlardı. İkiliden sosyal medya duyurusu da geldi. Bursin, Erçel'le aşk dolu karesini paylaştı hayranlar adete çıldırdı.

Kerem Bursin paylaştığı aşk dolu fotoğrafa "Okyanusun ortasında bir kanoyla sadece ikimiz... mükemmel" diye yazdı. Bursin daha önce de Hande Erçel'in fotoğrafını paylaşmış ve "Dünyanın en güzel kadını ile dünyanın en güzel yerinde" yazmıştı

Kerem Bursin'in hemen ardından Hande Erçel'de başka bir fotoğraf paylaşarak "Neşemiz fıskiyeleri patlatıyor! Mükemmel" diyerek yazdı!

REKLAM AŞKI DİYENLERE CEVAP

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in bedava Maldivler tatili için reklam yaptığı ilan ediliyordu. Bursin paylaştığı fotoğraflar bu iddiaları adeta yalanladı. Ancak ikilinin aşkına hala inanmayanlar çoğunlukta. 

Bursin ve Erçel'in hem bedava tatil hem de dizilerinin ve kaşelerinin reytinglerini yükseltmeye çalıştığı iddia edilmeye devam ediliyor. Ancak ikilinin hayranları bu yorumlara şiddetle karşı çıkıyor.

Editör: İlan35