Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma'da Cansu kimi vurdu sorusu yanıt buldu! Şahika diziye veda mı ediyor? Yoka işin içinde başka bir oyun mu var? İşte dizide yine patlayacak bombalar!

Yasak Elma'da yer yerindenoynayacak haberler gelmeye devam ediyor. Dizinin son bölümüne Nil Peri Şahinkaya'nın canlandırdığı Cansu karakteri silahla partiyi bastı. Peki Cansu kimi vurdu?

Yasak Elma'da yine heyecan dorukta bir bölüm meydana geldi. Dün yayınlanan Yasak Elma dizisinde yine olaylar birbirini kovaladı. Diziden bir kişinin ayrılacağı öğrenilirken o kişinin kim olacağına dair sorular yanıt buldu. Ancak bu yanıt daha şimdiden tepki çekti. Çünkü Şahika'sız bir Yasak Elma düşünülemiyor. Ancak konuşulanlara göre yine ters köşeler yaşanacak.

Yasak Elma'da yine bomba olaylar olacak. Her defasında seyirciyi şaşırtmayı başaran Yasak Elma'da yine çok başka olaylar olacak. Dizinin son bölümünde Cansu'nun partiyi basması ve silahı ateşlemesi sonrası herkesin aklında aynı soru soruldu. Dizinin son sahnesinde bir yaralı ve bir ölü var cümlesinde ki ölü kim sorusu yanıt buldu.    

Gelen bilgiler önce Ender'in diziden ayrılacağı yönündeydi. Şimdi ise Şahika'nın vurularak diziye veda edeceği öğrenildi. Ancak bomba bir konu daha var. Tüm bunlar oyun mu? Yoksa yine rüya mı?

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

ŞAHİKA'NIN ÖLÜMÜ OYUN MU?

Yasak Elma'da Cansu'nun eve gece gizlice girio silahı alma sahnesi ve partinin aniden başlaması tüm bunların yine yoksa rüya mı olduğunu akıllara getirdi. Ancak yeniden bir rüya sahnesinin yayınlanması pek söz konusu değil gibi. Akıllarda bir diğer ihtimal tüm bunlar yoksa oyun mu? Şahika'sız bir Yasak Elma düşünülmeyeceği gibi dizide Şahika'nın öleceğine dair hiç bir ima yer alamadı. Şahika'nın diziye bu kadar basit bir şekilde veda edeceği pek kabul edilmez gibi görünüyor. Bu nedenle bu ölüm hiakyesinin altında bir oyun çıkma olasılığı yüksek. Şahika'nın bir şeyler planladığı ve yeni entrikalar planladığı şimdiden konuşulmaya başlandı. 

Şahika karakterinin daha önce de Hasan Ali'ye oyun yaparak ölü numarası yaptığı akıllara gelince aslında bu ihtimalde düşük kalıyor. Fakat Şahika'nın zehirleme stili gibi dizide ölü numrası yapması da bir espri konusunda getirilebilir. 

 Ancak gelen bilgilere göre Cansu'nun vurduğu kişinin Şahika olduğu, Yıldız'ın ise yaralandığı yönünde iddialar mevcut. Yıldız bebeğini kaybedecekken, ölen Şahika olacak. Nesrin Cavadzade'nin daha öncede diziden çıkacağı iddia edilmiş ancak daha sonra Fatih Aksoy ve Nesrin Cavadzade MedYapım sosyal medyasından beraber fotoğraf yayınlayarak kavga ettiler yönündeki haberleri yalanlamışlardı.