Son olarak geçen yıl 3 Kasım'da gerçekleşen ABD başkanlık seçimlerine girerek gündeme gelen rapçi Kanye West (43) ile eşi Kim Kardashian (40) arasındaki kriz büyüyor. West'in başkanlık seçimlerine girmesiyle iplerin iyice koptuğu ve ikilinin arasının açı

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest
Son olarak geçen yıl 3 Kasım'da gerçekleşen ABD başkanlık seçimlerine girerek gündeme gelen rapçi Kanye West (43) ile eşi Kim Kardashian (40) arasındaki kriz büyüyor. West'in başkanlık seçimlerine girmesiyle iplerin iyice koptuğu ve ikilinin arasının açıldığı kaydedildi. Ünlü çiftin üzerinde anlaşma sağlamaya çalıştığı esas konu ise çocukları olan North (7), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm’ın (2) velayeti konusu oldu.


Kanye West, 4 çocuklarının ortak velayetini istedi!


Rapçi eşi Kanye West'ten boşanmak için Şubat ayında boşanma davası açan Kim Kardashian'ın bu hamlesi, boşanacakları söylentilerinin ayyuka çıkmasına rağmen yine de şaşırttı. Kanye West cephesinden ise eşinin bu hamlesine karşı bir tepki gelmemişti. Bu sessizlik de boşanmak için anlaştıkları iddiasını güçlendirmişti. Kanye West, eşinin boşanma talebine karşı ilk defa resmi bir başvuruda bulundu. Rapçi West, dört çocuklarının da ortak velayetini istedi. Kanye West'n öne sürdüğü taleplerden biri de iki tarafın da eş nafakası ödememesi gerektiği oldu.


İki taraf da nafaka konusunda hemfikir: Olmasın!


Kanye West'in "Nafaka olmasın, herkes kendi masraflarını karşılasın" talebinin Kim Kardashian tarafından da kabul edildiği belirtiliyor. Kim Kardashian'ın da mahkemeye bu yönde talepler sunduğu kaydedildi. Bazı konularda "uzlaşamaz şekilde ayrıldıklarını" kaydeden West, mal paylaşımı konusunda da hem eşinin hem de kendisinin şahsi mal varlıklarının titiz bir incelemeyle ayrılmasını talep etti. İkilinin yakın çevresinden gelen bilgilere göre evlilik sözleşmesine bağlı kalan çift, son derece uzlaşmacı bir tutum sergiliyor ve karşı tarafın isteklerine açık kapı bırakıyor.


Kim Kardashian: "Ona kızmayın, bipolar bozukluğu var"


ABD'nin eski başkanı Donald Trump ile Joe Biden'ın yarıştığı başkanlık seçimlerine katılan Kanye West, yüzde 0,3 oranında oy almıştı. Ünlü rapçiye 12 eyaletten 60 bin 761 kişi oy vermişti. İlk defa oy kullandığını ve bu oyu kendine attığını kaydeden Kanye West, 2024 yılı seçimlerine de gireceğini açıklamıştı. Kim Kardashian ise, "Eşime kızıp fazla eleştirmeyin, bipolar bozukluğu var" demişti. Kim Kardashian'ın serveti 1 milyar doları aştı, rapçi kanye West'in şahsi servetinin ise yaklaşık 6,6 milyar dolar olduğu belirtiliyor.