Kefil sıkıntısı olmadan 20 bin TL kredi çekebilmek istiyorsanız yapmanız gereken işlem basit. İhtiyaç kredisinde büyük kolaylık sağlayan Ziraat Bankası, müşterilerine özel kampanyalarını sürdürüyor. Düşük faiz oranlarıyla birlikte banka şubesinden kredinizi hemen alabileceksiniz.

Kredi ihtiyacı olanlara sağlanan fırsatlar tükenmek bilmiyor. Bu sefer de Ziraat Bankası'nın önemli kampanyası gözler önüne serildi. Bankadan gelen bilgilerle beraber 20 bin TL'lik kredinizi anında çekebileceksiniz. 36 aya kadar vadelendirme seçeneği de dikkat çekiyor. Tüm bunlarla birlikte 30 bin TL'ye kadar kredi çekmek mümkün olacak.

Faiz Oranı Düşük Tutuldu

Ziraat Bankası kredi kampanyasında faiz oranı iyice düşük tutuldu. Bu sayede kredi çekecekler çok daha rahat bir şekilde ödemelerini yapabilecek. Bir an önce kredi çekmeniz gerekiyorsa hemen şimdi sizler de başvuruda bulunabilirsiniz. Faiz oranıyla ilgili detaylı bilgi alabilmek adına banka şubesine giderek detaylı bilgi edinin.

Kefile Gerek Yok!

Bankadan kredi çekebilmek için kefile ihtiyacınız yok. 20 bin TL kredinizi anında çekmek ve kısa süre içerisinde hesabınıza yatmasını sağlamak sizin elinizde. İhtiyaç kredisi başvuruları hızlı şekilde değerlendiriliyor ve bu noktada müşterilere anlık dönüş sağlanıyor.

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

zirate