Kırmızı Oda'nın 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda başarılı şarkıcı göründü. İşte Kırmızı Oda'nın yeni konuk oyuncusu...

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlama olan, TV 8 ekranlarında her cuma  yayınlanan, yönetmen koltuğunda Başak Sosyal'ın oturduğu, senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt ile Verda Pars tarafından kaleme alınan ve yapımını Onur Güvenatam'ın üstlendiği Kırmızı Oda dizisi 2.sezonuna bomba gibi başladı.

Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı reyting rekortmeni Kırmızı Oda dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. İlk olarak başarılı isim  Ayça Bingöl ve  Masumiyet dizisindeki gösterdiği performans ile adın söz ettiren İlayda Alişan, Güneş Hayat, Nihal Yalçın ve Ali İpin de kadroya katılan yeni konuk isimler olmuştu.

ayta-sozeri

TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda'nın 46. yeni bölümünde Ayta Sözeri sürprizi yaşanacak!

Yayınlanan yeni bölüm fragmanda başarılı sanatçı Ayta Sözeri görüldü. Son olarak 'İlk ve Son' dizisinde yer alan Sözeri, Kırmızı Oda'da 'Keklik' isimli karakteri canlandıracak.

Kırmızı Oda her cuma Tv 8'de..