TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'ya bomba isim geliyor! Usta oyuncu Kırmızı Oda'ya gelecek yer yerinden oynayacak! Gülseren Budaycıoğlu'nun eserinden uyarlanan Binnur Kaya'nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda'ya öyle bir isim geliyor ki yer

TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'ya bomba isim geliyor! Usta oyuncu Kırmızı Oda'ya gelecek yer yerinden oynayacak!

Gülseren Budaycıoğlu'nun eserinden uyarlanan Binnur Kaya'nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda'ya öyle bir isim geliyor ki yer cidden yerinden onayacak! Bol dramı, acıtasyonu ve son dönemde konuk oyuncuları ile adından söz ettiren dizi işleri ileriye taşıdı.

Cuma günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda konuk oyuncularında çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Bugüne kadar pek çok ünlü ismi konuk eden diziye öyle bir isim geliyor ki seyirciler şok olacak!

Kırmızı Oda dizisi son konuk oyuncusu ile sezonu ilk bölümü gibi yine zirvede kapatmayı düşünüyor. Bugüne Kadar Evim Solmaz, Erkan Petekkaya, Aslıhan Gürbüz, Melisa Sözen, Burcu Biricik, Celil Nalçakan, Hande Doğandemir gibi isimlerin konuk olduğu diziye bomba isim geliyor!


USTA OYUNCU KIRMIZI ODA'DA!


Kırmızı Oda dizisi konuk oyuncu olayındaki getiriyi gördü ve bomba isimleri diziye konuk etmeye başladı. Yeni sezonda da büyük sürpriz konu oyuncular geleceği izlenimi veren Kırmızı Oda dizisine sezon sonu sürprizi olarak Uğur Yücel geliyor.

Sezonun en reytingli işlerinden biri olan Kırmızı Oda dizisine usta oyuncu Uğur Yücel geliyor! Uğur Yücel'in canlandıracağı karakter için henüz bilgiler öğrenilmedi ancak hikayesinin son derece ilgi çekici olacağı öğrenildi. Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Uğur Yücel'li bölümleri ile şimdiden herkesi heyecanlandırdı.

UĞUR YÜCEL KİMDİR?Uğur Yücel 26 Mayıs 1957 İstanbul doğumludur. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü mezunudur. Tek kişilik bir gösteriyle oyunculuk kariyerine adım atmış ve Kenter Tiyatrosu, Tef Kabare Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu ve Şan Müzikholü’nde yer almıştır.

Bugüne kadar pek çok sinema filminde yer almıştır. Aynı zamanda önemli eserlerin senaryosunu yazmış ve yönetmenliğini yapmıştır. Muhsin Bey, Eşkıya, Arabesk, Selamsız Bandosu, Hırsız Polis, Aramızda Kalsın, Canım Ailem gibi dizi ve filmlerle akıllarda kalmıştır.