TV8'in reyting rekortmeni yarışması Survivor'dan kanalın reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'ya! Survivor'dan elenen yıldız isim dizi kariyerine önemli bir adım attı! Kırmızı Oda yeni başrol! Acun Ilıcalı'nın servetinde önemli bir paya sahip olan Surv

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
TV8'in reyting rekortmeni yarışması Survivor'dan kanalın reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'ya! Survivor'dan elenen yıldız isim dizi kariyerine önemli bir adım attı!

Kırmızı Oda yeni başrol!

Acun Ilıcalı'nın servetinde önemli bir paya sahip olan Survivor yarışması bu sezon en kötü reytingleri alsa da hala belirli günlerde zirveye oynuyor. Bu sezona diskalifiyelerle başlayan Survivor'da elenen yarışmacı Kırmızı Oda başrol olarak geliyor!

Survivor elendi Kırmızı Oda başrol oldu!

Survivor elenen Hanzade Ofluoğlu Kırmızı Oda dizisine katılıyor. Acun Ilıcalı düğün şahitliğini de yaptığı Hanzade Kırmızı Oda başrol olacak.

Survivor yarışması Hanzade hastalığı ile ilgili duygusal bir konuşma yaparak adaya veda etti. Eskiden temizlik hastası olduğunu söyleyen Hanzade Ofluoğlu "Bir dönem obsesif kompülsif bozukluk ile mücadele ettim. Tedavi olarak o günlerden buralara kadar geldim şu an hijyenin olmadığı Survivor'a bile katıldım" diyerek veda etti.

YENİ PROJESİ BELLİ OLDU

Bir dönem obsesif kompülsif bozukluk geçiren Survivor'ın ünlü yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu Survivor'dan ayrılır ayrılmaz bomba diziye dahil oldu. Hanzade Ofluoğlu, ekranların reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'ya dahil oldu.

Kırmızı Oda dizisinde hastalığına dair bir karakterde mi yoksa başka bir karakter mi canlandıracağı merak edilen Hanzade Ofluoğlu yeni projesiyle dizi kariyerine adım atmış oldu.

Var mısın Yok musun yarışması ile ünlenen Hanzade Ofluoğlu daha sonra Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı. "Yok Böyle Dans" programında sunuculuk yapan Ofluoğlu daha sonra Survivor, O Ses Türkiye gibi programlarında sunuculuk yaptı.

HANZADE OFLUOĞLU KİMDİR?
Hanzade Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimi hayatını İzmir'de tamamlayan Ofluoğlu daha sonra Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi'ne yerleşti.

Üniversite yıllarında tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlendi.