Kripto para piyasalarındaki sert düşüşten etkilenen isimlerden biri olan Gülben Ergen zarar ettiğini ve moralinin bozuk olduğunu söyledi. Aşı seçen bazı kişilerin bulunduğunu kaydeden ünlü şarkıcı, "Benim öyle bir lüksüm yok. Aşı çıkınca koşa koşa gideceğ

Kripto para borsası olan Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in borsayı kapatarak 2 milyar dolarlık kripto varlıkla yurt dışına kaçması kripto piyasalarında deprem etkisi yarattı. Kripto para yatırımcıları, bu sabah uyanan varlıklarını kontrol edince şoke oldu. Zira Faruk Fatih Özer'in kaçmasının ardından çok sayıda yatırımcının varlıklarını çekmesi nedeniyle bütün kripto piyasasında büyük düşüş yaşandı.

Bitcoin, Bittorent, Ripple, Dogecoin, Waves ve Ethereum dahil birçok kripto parada yüzde 30'a çıkan değer kayıpları görüldü. Kripto piyasasında yaşanana büyük düşüşten etkilenen isimlerden biri de ünlü şarkıcı Gülben Ergen oldu.

"Yatırım yaptık, zarar ettik"

Nişantaşı'nda magazin muhabirlerinin kameralarından kaçamayan Gülben Ergen, diş kontrolüne geldiğini söyledi. Space X'in sahibi Elon Musk'ın tavsiyelerine kulak vererek Bitcoin aldığını kaydeden Ergen, son dönemde yaptığı yatırımlardan zarar ettiğini belirtti. "Sormayın tepetaklak olduk" diyen ünlü şarkıcı, küçük mşktarda zarar uğrasa da moralinin bozuk olduğunu yineledi. "Gidene yapacak bir şey yok" yorumunu yapan Gülben Ergen, son zamanların yükselen bir değri olduğu için kripto para yatırımı yaptığını sözlerine ekledi.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Aşı karşıtlarını eleştirdi

Öte yandan koronavirüs döneminde yaşananları da değerlendiren Gülben Ergen, aşı karşıtlarını anlamakta güçlük çektiğini belirtti. Bazı insanların aşı seçtiğini ve aşı olmamayı tercih ettiğiin kaydeden ünlü şarkıcı, "Kimsenin böyle bir lüksü olmamalı" yorumunu yaptı. Aşı çıınca koşa koşa gideceğini belirten Gülben Ergen, tercih hakkı olmadığını ve buna mecbur olduğunu vurguladı. Hayatı boyunca yaşından her zaman memnun olduğunu kaydeden ünlü şarkıcı, ilk defa pandemi döneminde "Keşke bu yaşta olmasaydım" şeklinde bir düşünceye kapıldığını ifade etti.