Tüm dünyada fenomen haline gelen Netflix Dizisi La Casa De Papel’ in sürekli artmaya devam eden bir hayran kitlesi bulunuyor. La Casa De Papel’ in 5. Sezonu ne zaman yayınlanacak? Sorusu da sıklıkla soruluyor. İlk sezonuyla dünya genelinde çok büyük izlen

Tüm dünyada fenomen haline gelen Netflix Dizisi La Casa De Papel’ in sürekli artmaya devam eden bir hayran kitlesi bulunuyor. La Casa De Papel’ in 5. Sezonu ne zaman yayınlanacak? Sorusu da sıklıkla soruluyor. İlk sezonuyla dünya genelinde çok büyük izlenme oranlarına ve beğeniye ulaşan Netflix’ in İspanya dizisi, ardından çekilen 3 sezonla birlikte 4. Sezonunun finalini yapmıştı. Finalin hemen ardından dizide “ Profesör “ karakterini canlandıran aktörün yaptığı sosyal medya paylaşımı, hayranların büyük bir heyecana kapılmasına neden oldu. Bu paylaşım sonrası hayranların La Casa De Papel 5. Sezon ne zaman başlıyor? LCDP’ nin yeni sezonu olacak mı şeklinde sorgulamaları giderek artıyor. İşte bu konuda öğrenebildiklerimiz.

La Casa De Papel’ in 4. Sezonu Final Sezonu Değil mi?


Final sezonu olacağı daha önce açıklanmış olan 4. Sezon LCDP dizisinin hayranlarını bu sebeple üzmüştü. Ancak 4. ve final sezonunun yayınlanmasının hemen ardından, “ Profesör “ çok dikkat çekici bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşım milyonlarca La Casa De Papel hayranını heyecanlandırdı ve 5. Sezonunun da olacağı beklentisi arttı. Bu sebeple milyonlarca kişi Metflix’ ten gelecek bir açıklamaya odaklanmış durumda.  La Casa De Papel 5. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? LCDP yeni sezonu olacak mı? LCDP yeni sezon tarihi belli oldu mu sorgulamaları milyonlarca hayran tarafından sürekli yapılıyor.

Profesör La Casa De Papel’ in Final Sezonunu Duyurdu


Netflix tarafından daha önce 5. Sezonun final sezonu olacağı hakkında bir bilgi verilmişti. Ancak 4. Sezon içinde benzer bir açıklama yapılmıştı. Bununla birlikte henüz 5. Sezonun ne zaman yayınlanacağına dair bir açıklama yok. Diğer taraftan dizide Profesör karakterini canlandıran aktör Alvaro Morte "Kesin Bilgi: Final Sezonu Yakında" şeklinde bir paylaşım yaptı. 4. Sezonun yayınlanmasından hemen sonra yapılan bu paylaşımla birlikte, 5. Sezonun da olacağı kesinleşmiş oldu.

La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman yayınlanacak?


Netflix’ in La Casa De Papel bölümünde "Kesin bilgi: Final sezonu yakında" duyurusu var. Dolayısıyla 5. Sezonun olacağı kesinleşmiş durumda. Ancak La Casa De Papel 5. Sezon tarihi ise henüz açıklanmadı.

La Casa De Papel 5. Sezon Fragmanı Var mı?


La Casa De Papel dizisinin 5. Sezonunun olup olmayacağı netlik kazandı. Netflix bu konuda kesin bilgi paylaşımı yaptı, ancak hangi tarihte yayınlanacağına dair bir bilgi yok. Ayrıca Netflix’ in resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımda "El atraco llega a su fin" yani “ Soygun Sona Eriyor “ var.  LCDP 5. Sezonunun olacağı kesinleşmiş olsa da, henüz herhangi bir tanıtım ya da fragman yayınlanmış değil.

La Casa De Papel 5. Sezonda Ne Oluyor?


La Casa De Papel’ in 4. Sezonunun finalinde gelinen noktadan anlaşıldığı üzere, Profesör Alvaro Morte’ ni,n önderliğindeki ekibin, imkansız soygunu nihayet sona erdireceği bekleniyor.

La Casa De Papel’ in Konusu


Uzun yıllar boyunca hazırladığı bir soygun planını hayata geçiren Profesör lakaplı bir kişi, enine boyuna ve dahiyane şekilde hazırlanmış bir plan oluşturmuştur. Bu dehanın bir araya getirdiği ve kontrol ettiği bir grup soyguncu, tarihte eşi benzeri görülmemiş bir soygunu gerçekleştirmek için İspanya Kraliyet Darphanesine baskın yaparlar. Rehinelerle birlikte kendilerini içeriye kilitleyen grup, soygunu nasıl yapacak?

2017 ve 2018 Yılında 22 bölüm olarak yayınlanan ve sadece bir sezon olarak planlanan La Casa De Papel dizisi, muhteşem senaryosu, usta oyunculuğu ve eşsiz kurgusuyla, dünya genelinde ilgi gördü. Bunun üzerine 3. Sezon 2019 yılında yayınlandı. Son olarak 4. Sezon 2020 yılının Nisan ayında izleyicilerle buluştu.