Yeni Getir uygulaması Marketyo sektöre hızlı bir giriş yapmaya başladı. Mobil uygulama üzerinden market siparişleri almaya başlayan Marketyo, 65 market zinciriyle birlikte çalışmaya başladı.

Asgari ücret netleşti! 2023 Asgari Ücret son dakika sürprizi Asgari ücret netleşti! 2023 Asgari Ücret son dakika sürprizi
Yeni Getir uygulaması Marketyo sektöre hızlı bir giriş yapmaya başladı.

Mobil uygulama üzerinden market siparişleri almaya başlayan Marketyo, 65 market zinciriyle birlikte çalışmaya başladı. Her gıda parekendecisi içinde bulunduran online uygulama, oldukça ucuz bir şekilde market harcaması yaptırmaya çalışıyor. Getir tarzı çalışan uygulama, ilk olarak e-ticaret servis sağlayıcısı olarak kurulmuştu. Ancak getir'in çok büyümesi sonrası Marketyo kendi platformu üzerinden sipariş almaya başladı.

43 ilde 65 market zinciriyle yola çıkan Marketyo, şu an 50 ilde 100'den fazla marketle çalışıyor. Şirketin kurucu ortağı Özer Fırat'tır.

Marketyo 40 tl ödüyor mu?

Marketyo indir 40 tl kazan sloganıyla yola çıkan Marketyo için 40 tl nakit bir ödeme sağlamıyor. İlk yapacağınız alışverişte 40 tl indirim tanımlanıyor. Yine de bir market alışverişinde 40 tl kazanmak mümkün.

Marketyo indir 40 tl kazan ödüyor mu?

Marketyo uygulaması ios ve android marketlerden indirerek 40 tl kazanabilirsiniz. Şu an için ilk siparişlerde Marketyo 40 tl ödüyor ve bir problem çıkmadı.