Ünlü oyuncu Kerem Bürsin'in kafelere giderek maskesini çıkaranlarla ilgili skandal sözleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Oyuncu sevgilisi Hande Erçel'le kameraların karşısında geçen Bürsin, maskelerini çıkaranlarla ilgili ağır ifadeler kullanmış

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar
Ünlü oyuncu Kerem Bürsin'in kafelere giderek maskesini çıkaranlarla ilgili skandal sözleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Oyuncu sevgilisi Hande Erçel'le kameraların karşısında geçen Bürsin, maskelerini çıkaranlarla ilgili ağır ifadeler kullanmıştı. Ünlü oyuncu, "I’m sorry, salaksınız! Ailenizi ve insanları düşünmüyorsunuz" diyerek tepkisini göstermişti. Bürsin'in bu ifadelerine sosyal medyadan değişik tepkiler gelmişti.


"O kelimeyi kullanmam hoş olmadı, özür dilerim"


Bazı kullanıcılar, ölüm sayılarının her geçen gün arttığını hatırlatarak Kerem Bürsin'e katıldıklarını dile getirdi. Diğer görüşü savunanlar ise oyuncunun haddinin aştığını belirterek "#Haddinibilkerembürsin" başlığıyla hashtag açtı. Kullandığı ifadelerin çeşitli tepkilere yol açması üzerine Kerem Bürsin'den açıklama geldi. Sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulunan Bürsin, Kullandığı "salak" kelimesinin hoş olmadığını belirtti. Bu kelimeyi kullanmasının yanlış olduğunu kabul eden ünlü oyuncu, kullandığı ifadeler nedeniyle herkesten özür dilediğini söyledi.


Bay J ile yaşadığı polemik gündeme oturmuştu!


33 yaşındaki ünlü oyuncu Kerem Bürsin, son zamanlarda çeşitli skandallarla gündeme geliyor. Sen Çal Kapımı adlı dizinde başrolü kendisiyle paylaşan Hande Erçel'le aşka yelken açan Kerem Bürsin, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde gerçekleşen ödül töreninde neye uğradığını şaşırmıştı.Ödül konuşmasında herkes için önceki yılın çok zor geçtiğini belirten ünlü oyuncu, zor şartlarda çalıştıklarını söylemişti. Programın sunucusu Bay J ise önceki yıl oynadığı dizide bölüm başı sadece 120 bin TL ücret alan Kerem Bürsin'in yılının gerçekten kötü geçtiğini belirtmişti. Bay J'nin bu ifadeleri üzerine salon buz kesmiş, Kerem Bürsin de apar topar dışarı çıkmıştı.