Fox TV'de çarşamba akşamları ekranlara gelen Masumiyet dizisi bu akşam 9. bölümüyle ekranlara geldi. Harun Orhun'un hem kendini hem de Bahar'ı kurtarmak için Hale'nin ipliğini pazara çıkardığı yeni bölümde; İsmail ile ilgili şok gerçek ortaya çıktı. Geçti

Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın paylaştığı Masumiyet dizisi 21 Nisan Çarşamba akşamı 8. bölümüyle ekranlara geldi. 19 yaşındaki Ela'nın kendisinden yaşa büyük ve varlıklı İlker Ilgaz'a aşık olmasıyla değişen hatta mahvolan hayatını anlatan dizide; Ela'nın heyet raporunun açıklanmasının ardından dengeler değişti. Hasta olduğu ve kafasında İlker'i aklamaya çalıştığı ortaya çıkan Ela, annesiyle birlikte soluğu savcılıkta aldı. Bu sırada Hale tarafından iftiraya maruz kalan Harun, elini çamura soktu ve gerçeği ortaya çıkardı. Öte yandan bu durum Ilgazlar arasında deprem etkisi yaratırken, eli güçlenen İsmail; Hale ve İlker'e neredeyse savaş açtı. Ancak bölümün final sahnesinde İsmail ile ilgili gerçek herkesi şoke etti. İzleyiciler Ela'yı döven İsmail miydi? Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? araştırmaya başladı.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Şok gerçek! Masumiyet dizisi Ela'yı İsmail Ilgaz mı dövdü?

Masumiyet dizisi dokuzuncu bölümde; İsmail'in boşanma tehdidi sonrası telefonla konuşarak birinden bir belge isteyen Hale, eve gelen flash bellek ile şoke oldu. Bilgisayarı aldığı gibi Banu'ya giden Hale, kocası İsmail'in olay gecesi Riva'da olduğunu söyledi. Sonraki sahnede ise İlker'in arabasından Ela'nın atıldı ve polis kontrolünden geçildi. Arabadaki kişi de İsmail Ilgaz'ın ta kendisiydi... Yani bu durumda Ela'yı öldüresiye döven hatta ölüme terk eden İsmail'di. Zaten geçtiğimiz hafta İsmail, İlker'in yerine damadını geçireceğini söylerken; olay gecesi orada olduğunu söylemişti.

ELA'YA KİM ZARAR VERDİ?

Masumiyet 10. bölüm fragmanı çıktı mı?

Herkesin haftalardır araştırdığı Ela gerçeğinin ortaya çıktığı dizinin son bölümünden sonra izleyenler Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayında mı? merak etti. Ancak henüz Masumiyet yeni bölüm tanıtımı yayınlanmadı. Merakla beklenen Masumiyet dizisi 28 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00'da Fox Tv'de olacak. Peki Masumiyet10. bölümde neler yaşanacak?

Bu konuyla ilgili henüz bir şey söylememiz mümkün değil. Ancak Hale'nin İsmail'in sırrının peşine düşeceğini söyleyebiliriz. Timur'a büyük bir oyun oynayan Bahar ise onu affedip gibi görünecek ancak onu adım adım takip edecektir. Tabi bu arada boş durmayan Harun, kızını kurtarmak için birkaç köprüyü daha atmaya hazır bekleyecek. Bu arada İlker'i çözmek isteyen Ela ise ona yaklaşarak yaşadıklarını hatırlamaya, intikamını almaya çalışacak.

Masumiyet dizisi son bölümde neler oldu?

İsmail, şok etkisi yaratan sözlerini geçiştirmeye çalışsa da, İsmail’in bir sırrı olduğunu anlayan Hale, duyduklarının peşini bırakmaz ve onu olay gecesine kadar götürecek yola doğru dönüşü olmayan bir adım atar. Babasıyla köprüleri atan İlker’e bir darbe de Ela’nın aldığı heyet raporu vurur. Ela’nın verdiği ifadeyi geçersiz kılan raporla birlikte, davanın gidişatı kökünden değişirken İlker ve Hale köşeye sıkışır. Ela yüzleşmek zorunda kaldığı gerçekle birlikte, İlker’e olan duygularından iyileşmek için çırpınsa da düşündüğünden çok daha zor bir süreç onu beklemektedir. Harun’un da topa girmesiyle, Hale’nin oyunları da ortalığa dökülür. Bahar ve Harun’un iş birliği Ilgaz cephesini yerle bir ederken olay gecesinin sarsıcı gerçeği de artık gün yüzüne çıkmıştır.