Fox'un yeni dizisi Masumiyet'in başrol oyuncular Serkay Tütüncü ve Deniz Işın'a Andımız tepkisi geldi. Dizinin izleyicileri diziyi boykot etmeye hazırlanıyor.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar
Fox'un yeni dizisi Masumiyet'in başrol oyuncular Serkay Tütüncü ve Deniz Işın'a Andımız tepkisi geldi. Dizinin izleyicileri diziyi boykot etmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar'ın oynadığı Masumiyet dizisi oyuncularından Serkay Tütüncü sosyal medya hesaplarından sıklıkla paylaşım yaparak hayranlarına yakın olmaya çalışıyorlar. Ancak ikilinin yaptığı son paylaşım tepki görünce işler karıştı.

Dizide İlker karakterine hayat veren Serkay Tütüncü ve İrem Orhon karakterine hayat veren Deniz Işın yaptıkları sosyal medya paylaşımında Andımız ile dalga geçtikleri iddiasıyla boykot edildi.

Tiktok adlı kanser platformlardan birinde 2 çocuğun geçtiğimiz günlerde genelge ile okullarda okunması yasaklanan Andımız ile ilgili olarak çektiği video viral olmuştu.TikTok'ta 2 çocuk kendilerine gelen yorumları okurken Andımızı okur musun yorumuna çocuklardan biri "Andımız mı, adnı ne lan?" diye yanıt verirken, arkadaki çocuk ise "Şey mi dostum, yine yangınlar yine ben" diyerek Mustafa Ceceli'nin şarkısından alıntı yaptı. Bu video kısa sürede viral oldu ve bu videonun sesleri ile pek çok paylaşım yapıldı.

Bu videoyu taklit eden Serkay Tütüncü ve Deniz Işın'ın eğlenceli paylaşımı ise ters tepti..İzleyiciler bu videonun eğlenceli değil Andımız ile dalga geçtiğini savundu ve diziyi izlemeyeceklerini dile getirdi. Gelen tepkiler üzerine Serkay Tütüncü ise "Beğenmeyen izlemesin" diyerek gelen tepkilere sert çıktı.

Serkay Tütüncü ayrıca okul döneminde andımızı ezbere okuduğunu da belirtti.