TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda sona gelindi! Dizi ulaşabileceği en üst seviyeye ulaştı. Reytinglerde bir miktar azalma sağlanması üzerine dizinin başrol oyuncuları da gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

A101 Resmen Teknoloji Pazarı Kurdu! Bu Ürünleri Kaçıranlar Bin Pişman Olacak! A101 Resmen Teknoloji Pazarı Kurdu! Bu Ürünleri Kaçıranlar Bin Pişman Olacak!
TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda sona gelindi! Dizi ulaşabileceği en üst seviyeye ulaştı. Reytinglerde bir miktar azalma sağlanması üzerine dizinin başrol oyuncuları da gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Dizininin parlayan yıldızı Ezgi Mola'da Cem Yılmaz'dan büyük bir teklif alınca yapımcıyla konuştu. Ezgi Mola'nın, Masumlar Apartmanı'da son sezonu! Sefirin Kızı dizisinden Uraz Kaygılaroğlu'nu ayıran Cem Yılmaz bu sefer Ezgi Mola'yı tranasfer etti.

Masumlar Apartmanı dizisinde şok ayrılık yaşanacak. Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Gülseren Budaycığoğlu'nun kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde hayranların adeta yas tutacağı bir ayrılık yaşanacak.

Masumlar Apartmanı sezonun en çok ses getiren işi oldu. Yayınlandığı Salı günleri zirveyi rezerve eden Masumlar Apartmanı dizisinde şok bir haber alındı. Dizinin yıldızı Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola diziden ayrılıyor. Ezgi Mola, Cem Yılmaz'dan aldığı teklife olumlu yanıt verdi.

Cem Yılmaz, Netflix için yaptığı Erşan Kuneri adlı dizisinin çalışmalarıma başladı. 2022 yılında yayınlanması planlanan dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Ünlü komedyen geçtiğimiz haftalarda Sefirin Kızı'nın başrolü Uraz Kaygılaroğlu'nu transfer etmişti. Uraz Kaygılaroğlu ile geçtiğimiz hafta fotoğraf atan ünlü komedyen yeni transferini de duyurdu.

Cem Yılmaz, Ezgi Mola'yı da transfer etti. Cem Yılmaz, Masumlar Apartmanı'nın yıldız ismi Ezgi Mola ile fotoğraf paylaştı ve müjdeyi verdi. Cem Yılmaz, Sefirin Kızı'ndan sonra Erşan Kuneri dizisine Masumlar Apartmanı dizisinin Safiyesi Ezgi Mola'yı da transfer etti.

SAFİYE'NİN YÜZÜ TANINMAZ HALE GELECEK!

Çekimleri 2022'de başlayacak projesinin sıkı tutan Cem Yılmaz, dizinin castını şimdiden hazırladı. Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kayhgılaroğlu sonrası Ezgi Mola'da Masumlar Apartmanı dizisinde son sezonu geçirecek.

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonunda ise Safiye karakterine dahil  farklı senaryolar düşünülüyor. Yeni Safiye kim olacak? Safiye'nin yüzü tanınma hale mi gelecek? Tüm bu iddialar gelecek sezonda yanıt bulacak.