TRT'nin reytingleri sallayan dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezonda ne gibi değişiklikler verecek? Masumlar Apartmanı yeni sezonda başarısını sürdürecek mi yoksa reytinglerde düşmeye başlayacak mı? Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
TRT'nin reytingleri sallayan dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezonda ne gibi değişiklikler verecek? Masumlar Apartmanı yeni sezonda başarısını sürdürecek mi yoksa reytinglerde düşmeye başlayacak mı?

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde yer aldığı Masumlar Apartmanı bu sezonun tartışmasız en çok konuşulan dizisi oldu. Gülseren Budaycıoğlu'nun Kırmızı Oda dizisinin bol acıtasyon dram dizisi kimi zaman eleştirilirken Masumlar Apartmanı ise beğenileri topladı.

Peki Masumlar Apartmanı'nın miladı dolmak üzere mi? Yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisini hangi değişiklikler bekliyor? Son bölümleri nedeniyle bile kan kaybetmeye başladığı söylenen Masumlar Apartmanı yeni sezonda dizinin hayranlarını şaşırtacak mı yoksa kendini tekrarlamaya devam mı edecek?

Yeni sezonda Naci'nin geleceği öğrenilse de dizinin yeni değişikliklere ihtiyacı olacak gibi duruyor. Edinilen bilgilere göre Masumlar Apartmanı yeni sezonda sürpriz oyuncular diziye dahil olacak. Seyircinin heyecanını en üst düzeyde tutmaya devam etmek istene Masumlar Apartmanı sürpriz oyuncuları kadrosuna katacak.

SENARİSTLERİN YORUMLARI DİNLEMESİ KORKUTUYOR!Sosyal medyada dizinin bazı hayranları dizinin hep aynı ilerlediği bağırma delirme sinir krizi sahnelerinin artık diziyi düşürdüklerini iddia etti. Tabi ki bu eleştiriler her diziye yapılan ve daha sonra senaristlerin bu yorumları dinleyip diziyi değiştirdiklerinde dizilerin büyük reyting düşüşüne uğradığını hepimiz biliyoruz.

Ancak Masumlar Apartmanı'nı yeni sezonda sürpriz bir oyuncuyu kadrosuna dahil edeceği bu eleştirilerin dışında daha önce belirlenen bir durum olarak öğrenildi. Şimdilik sır gibi saklanan ismin kim olacağına dair bir takım isimler etrafında tahminler yürütülse de kesinleşen bir durum söz kanısı değil.