Star Tv'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi. Kulislerde konuşulan iddia gerçek çıktı.

Star Tv'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi. Kulislerde konuşulan iddia gerçek çıktı. Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncusu Canan Ergüder meme kanserine yakalandığı haberlerin doğruladı ve veda mesajı paylaştı.

Menajerimi Ara dizisinin Feris'i Canan Ergüder meme kanserine yakalandığı haberlerini doğruladı. Canan Ergüder yayınladığı sosyal medya paylaşımında duygusal anlar yaşattı ve hayranlarını hüzne boğdu. Başarılı oyuncu Canan Ergüder'in diziden ayrılacağı haberleri ortaya atılmış ancak netlik kazanmamıştı.Canan Ergüder az önce yaptığı sosyal medya paylaşımında çıkan haberleri doğruladı ve tedavi süreci için diziden ayrılacağını açıkladı. Menajerimi Ara dizisinde canlandırdığı Feris karakteri ile büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Canan Ergüder yaptığı paylaşımda "Sevgili arkadaşlarım, hayranlarım" diyerek seslendi.

Canan Ergüder yaptığı paylaşımda Menajerimi Ara dizisinde son 3 bölümünde yer alacağını duyurdu ve tedavi sürecine başlayacağını belirtti.

Behzat Ç'de Savcı Esra, Güllerin Dikeni adlı dizide Gülfem karakteri ile akıllara kazanan başarılı oyuncu Canan Ergüder'e çok sayıda destek mesajı atılarak moral verildi.Cana Ergüder'in yaptığı duygusal paylaşım şu şekilde;