Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara oyuncuları kim? Menajerimi Ara konusu ne? Menajerimi Ara dizisi nerede çekiliyor? Menajerimi Ara Ego Ajans nerede? Menajerimi Ara karakterleri? Menajerimi Ara konuk ünlü bu hafta kim? Menajerimi Ara Kıraç gerçek a

Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara oyuncuları kim? Menajerimi Ara konusu ne? Menajerimi Ara dizisi nerede çekiliyor? Menajerimi Ara Ego Ajans nerede? Menajerimi Ara karakterleri? Menajerimi Ara konuk ünlü bu hafta kim? Menajerimi Ara Kıraç gerçek adı ne? Menajerimi Ara Feris gerçek adın ne? Menajerimi Ara Dicle kaç yaşında?

Menajerimi Ara bu yılın en iddialı yapımlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile adından sıklıkla söz ettiren dizi Pazar akşamlarında ekrana geliyor. Peki Menajerimi Ara konusu nedir, Menajerimi Ara oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Menajerimi Ara Dizisi Konusu


Yetenek ajansı Ego’ya bağlı Kıraç, Çınar, Feris ve Peride dört menajer her gün zor durumlarla uğraşmak durumundadır. Sanatı ve işi ustalıkla birleştiren dört menajer özel ve profesyonel hayatlarında bazı zamanlarda çatışma içindedir. Menajerler ve asistanları, seyircileri bu dünyanın perde arkasına götürmeyi başarıyor. Kahkaha, gözyaşı, dram ve eğlencenin bir arada olduğu dizinin temposu bir an olsun düşmek bilmiyor.

Bu dünyanın içine ilk kez atılan Dicle ise, egosu boylarından yüksek olan bu kişilere karşı mücadele etmek için canla başla çalışıyor. Renkli bir senaryoya sahip olan Menajerimi ara dizisi emsallerinden farklı konusuyla seyircilerin kısa süre içinde dikkatini çekmeyi başardı. Yayınlandığı günlerde reytinglerde üst sıraları zorlayan dizide önümüzdeki haftalarda neler olacağı ise merakla bekleniyor.

Menajerimi Ara Dizisi Kadrosu


Menajerimi Ara dizisi yıldız isimleri bünyesinde bulunduruyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Fatih Arman, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bazıları. Ayrıca yan rollerde Nazlı Senem Ünal, Duygu Şen, İdeal Beran Kotan, Buse Sinem İren ve Pınar Ünsal gibi isimler dikkat çekiyor.


Menajerimi Ara Yeni Oyuncular


Menajerimi ara dizisine yeni katılan oyuncular da dizinin takipçileri tarafından merak edilen konulardan biri haline geldi. Diziye yeni katılan isimler arasında Hayrettin Onur Karaoğuz, Sahra Şaş, Burak Tozkoparan, Boran Kuzum, Burçin Terzinoğlu bulunuyor. Ayrıca önümüzdeki haftalarda farklı isimlerinde diziye dahil olacağı tahmin edilenler arasında. Bu isimlerin gelecek günlerde açıklanması bekleniyor.

Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan Menajerimi ara, yıldız isimleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı takipçi sayısını hızla arttırmayı sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde diziye yeni kimlerin katılacağı ise seyirciler arasında şimdiden merak konusu haline geldi.