Yıldız oyuncu Mesut Özil ile Fenerbahçe arasındaki kriz gittikçe artıyor. Dünyaca ünlü oyuncu Mesut Özil sosyal medya hesaplarından Fenerbahçe’yi takip etmeyi bıraktı. Spor severler Fenerbahçe ile Mesut Özil arasında neler yaşandığını merak diyor.

33 yaşındaki dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile Fenerbahçe arasında yaşananlar gündeme bomba gibi düştü. Yıldız oyuncu Mesut Özil kadro dışı bırakılınca sosyal medya hesaplarından çocukluk aşkı dediği Fenerbahçe’yi takipten çıkardı. Sosyal medyada gündem olan Mesut Özil’e binlerce yorum yapıldı. Başkan ile Mesut Özil arasında neler yaşandığı merak konusu oldu.

3_1280x720-22

Mesut Özil Fenerbahçe’yi Takipten Çıkardı!

Fenerbahçe’de ünlü futbolcu Mesut Özil krizi derinleşiyor. Sarı Lacivertli takımda kadro dışı bırakılan dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ve kulübü arasında yaşanan gerilim yükseliyor. Başarılı futbolcu Mesut Özil Fenerbahçe’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi bıraktı. Yıldız futbolcu Mesut Özil’in bu hareketi sosyal medyada gündem oldu. Çocukluk aşkım dediği Fenerbahçe’yi takipten çıkan yıldız futbolcuya binlerce yorum yapıldı.

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Mesut Özil, İsmail Kartal döneminde kadro dışı bırakıldı ve yeni teknik direktör Jorge Jesus tarafından da henüz affedilmediği için Almanya’ya gitti. Kadroya alınmayan yıldız futbolcu sosyal medyada Fenerbahçe’yi takip etmeyi bırakınca gündem oldu. Yıldız futbolcu Mesut Özil’e sevenleri, iki yönlü eleştirdi. Olumsuz eleştiriler, “sana yakışmadı, insan çocukluk aşkını takip etmeyi bırakır mı, hani asıl olan Fenerbahçe’ydi” bu şekildeyken. Bazıları da “olayın aslında ne olduğunu bilmiyoruz taraftarın gerçeği bilmeye hakkı var, Fenerbahçe’ye gelişin dünyada ses getirdi bu şekilde sosyal medyada takip etmeyi bırakmanın bir açıklaması olmalı” şeklinde sosyal medyada yorumlar yapıldı.

2_1280x720-21

Fenerbahçe ile Mesut Özil Arasında Ne Oluyor?

Genel Af Ne Zaman Çıkacak? Kimler Faydalanacak? Cezaevleri Doldu Genel Af Azorunlu Oldu Ama Yararlanacaklar... Genel Af Ne Zaman Çıkacak? Kimler Faydalanacak? Cezaevleri Doldu Genel Af Azorunlu Oldu Ama Yararlanacaklar...

Fenerbahçe’de İsmail Kartal ile yollar ayrıldıktan sonra dünyaca ünlü teknik direktör Jorge Jesus ile anlaşıp göreve getirilmişti. Jesus yaptığı ilk basın toplantısında yıldız oyuncu Mesut Özil’in kadro dışı kararının sürmesine yönelik fikrinin net olduğunu açıklayarak, “futbol geçmişiniz çok önemlidir. Hocalar için oyuncular için geçmişte yaptığınız başarılar referansınızı oluşturur. Özil dediğiniz gibi çok iyi bir geçmişe sahip. Kendisi ile alınan kararı aynen devam ettireceğim. Burada önemli olan Jorge Jesus değil, burada önemli olan Mesut Özil değil, burada önemli olan Fenerbahçe” demişti. Teknik adam Jorge Jesus tarafından sezon öncesi kamp kadrosuna alınmayan yıldız oyuncu Mesut Özil, eşi 29 yaşındaki güzel oyuncu Amine Gülşe ile Almanya’ya gitti.

Sarı Laciverli takım ile yıldız oyuncu Mesut Özil gerilimi gittikçe derinleşiyor. Özil Fenerbahçe’nin Instagram ve Twitter hesaplarında takip etmeyi bıraktı. Dünyaca ünlü oyuncu Mesut Özil, takım arkadaşlarını, Fenerbahçe Beko’yu ve Fenerium hesaplarını takip ediyor. Öte taraftan başarılı futbolcu Mesut Özil’in Fenerbahçe ile 2024 yazına kadar sözleşmesi bulunuyor.