Fox TV'nin çok sevilen reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor 2. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

Fox TV'nin çok sevilen reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor 2. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda kadroda birkaç değişiklik olan Mucize Doktor dizisine veda edenlerden biri Kıvılcım!a hayat veren Özge Özder oldu. Hal böyle olunca Mucize Doktor Kıvılcım neden ayrıldı? Özge Özder nerede merak konusu oldu. Biz de sizler için bu konuyu haberimizde derledik.Mucize Doktor dizisinin ilk sezonuna kötülükleriyle damga vuran Kıvılcım karakteri ikinici sezonda diziden ayrıldı. Haliyle Kıvılcım'ın neden diziden ayrıldığı merak konusu oldu. Diziyi izleyen herkes Mucize Doktor Kıvılcım nerede? Özge Özder'in ayrılık nedeni ne aramaya başladı.Mucize Doktor Kıvılcım neden yok?Mucize Doktor dizisinin 2. sezonunda senaryo gereği diziden çıkarıldı. Konuyla ilgili yapımcı ya da oyuncudan bir açıklama bekleniyordu. Beklenen açıklama Özge Özder'in kendisinden geldi.Özder, konuyla ilgili, ''Canlarım ulaşabildiğiniz her mecradan bana yazıyorsunuz ve bana kızıyorsunuz ama mucize doktorun kıvılcım ile ilgili aldığı karar Benim kararım değil çıkan haberlerde ayrıldı başlığı çok yanıltıcı karar benim değil ve sizden daha çok üzgünüm Sevgilerimle...'' şeklinde açıklama yaptı.

Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları… Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları…


Mucize Doktor'un Kıvılcım'ı Özge Özder kimdir?Özge Özder, 1978 doğumludur. Özellikle Haziran Gecesi dizisinde canlandırdığı Lale karakteriyle izleyicinin hafızasına kazınan Özge Özder, Umutsuz Ev Kadınları dizisinde de uzunca süre rol aldı. 2018 yılında müzisyen sevgilisi Sinan Güleryüz ile dünya evine giren Özge Özder, Kehribar, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Türkan, Ulan İstanbul, Başka Semtin Çocukları gibi dizi ve sinema filmlerinde de rol aldı.