Müge Anlı Büşra Büyükşen kimdir, sevgilisi kim? Büşra Büyükşen Instagram hesabı ne?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında anne ve babasının katili ile ilgili bildiklerini gizlediği iddia edilen Büşra büyükşen hakkında bilgiler herkes tarafından merak ediliyor. Büşra Büyükşen kimdir?

Gündem 28.06.2021 - 16:30 28.06.2021 - 16:31 Volkan Arık

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun süreden beri Konya'da kar maskeli kişiler tarafından öldürülen Metin ve Necla Büyükşen çifti konuşuluyor. olay bini evde olan çiftin tek kızları Büşra Büyükşen cinayet ile ilgili bildiklerini gizlediği gerekçesiyle sık sık eleştiriliyor. Olayın tek görgü tanığı olan Büşra Büyükşen verdiği çelişkili ifadelerle stüdyoda bulunanların da tepkisini çekmeye devam ediyor. Peki Müge Anlı Büşra Büyükşen kimdir? Büşra Büyükşen sevgilisi kim var mı? Büşra Büyükşen Instagram hesabı ve detaylar haberimizde…

MÜGE ANLI BÜŞRA BÜYÜKŞEN KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Konya'da öldürülen Metin ve Necla Büyükşen çiftinin tek kızı olan Büşra Büyükşen olayın aynı zamanda tek görgü tanığı. İlahiyat fakültesi mezunu olan Büşra Büyükşen Konya'da ailesi ile birlikte yaşıyor. 3 yıl önce anne ve babası cinayete kurban giden genç kız Müge Anlı'da verdiği çelişkili ifadeler nedeniyle son dönemlerde sosyal medyadan sık sık tepki görüyor. Ayrıca Doktor olan ağabeyi Osman Büyükşen ile de arası açık olan Büşra Büyükşen olayın faili oldukları düşünülen Uğur ve Betül Büyükşen çiftinin yanında kalıyor.

muge-anli-busra-buyuksen-kimdir-sevgilisi-kim-busra-buyuksen-instagram-hesabi-ne-2

BÜŞRA BÜYÜKŞEN SEVGİLİSİ KİM?

Büşra Büyükşen sevgilisi kim sorusunun yanıtı da son günlerde merak ediliyor. Necla Metin Büyükşen çiftinin Büşra ile ilgili olan bir konudan dolayı öldürülmüş olabileceği de iddialar arasında yer alıyordu. Ancak Büşra Büyükşen sevgilisi olduğu iddialarını kabul etmiyor birileri tarafından tehdit edilmediğini söylüyor.

BÜŞRA BÜYÜKŞEN INSTAGRAM HESABI NE?

Büşra Büyükşen Instagram hesabı kullanmıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına geçtiğimiz yıllarda da çıkan Büşra Büyükşen o dönemde de söyledikleri nedeniyle sosyal medyadan sert tepki görmüştü. Gördüğü tepkiler sonrasında sosyal medya hesabını kapatan genç kız şu anda herhangi bir sosyal medya platformuna üye değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@