Sosyal medya 23 yaşında İstanbul'da yaşayan A.K. isimli kadını konuşuyor! Hem instagram, hem facebook hesabından aynı anda yardım isteyen Müge Anlı ve Esra Erol katılmak için yarışa giren kadın günün konusu oldu! Eltisinin kocasıyla yazıştığını ve yatakta video çektiklerini iddia eden kadın olay oldu! Hem Müge Anlı hem Esra Erol'u etiketleyerek programa katılmak istediğini söyleyen kadın olay oldu!

Hemen hemen aynı mevzular!

Hem Esra Erol hem Müge Anlı bugün çıkarttığı kişilerle gündemden düşmüyor. Müge Anlı'da torun sahibi Sevgi'nin evli adama kendisini hamileyim diyerek kaçırtması ve eşi Davut Kıranlı'nın halen Sevgi Kıranlı'yı istediği halen ekranlarda! Muammer'in hapse girmesiyle devam eden olay gibi Esra Erol'da farklı bir konu yok. 20'li yaşlarından genç kızın evli adama kaçmasıyla işlenen Esra Erol'la A.k. isimli kadının isteği oldukça normal karşılanıyor.

Müge Anlı ve Esra Erol'a kapıştı!Gün içerisinde Müge Anlı ve Esra Erol'u karşı karşıya getiren olay ise İstanbul'da yaşanıyor! 23 yaşında A.K. isimli bir kadın "Eltisinin kocasıyla yazıştığını ve video çektiklerini" dile getirerek yardım istedi! Hem Esra Erol programı hem Müge Anlı programa almak için yarışa girdiği kişinin programa katılma isteği sonrası sosyal medyada olay oldu!

Esra Erol yada Müge Anlı'ya gelecek!

ATV ekranlarında yayınlanan ve günümüzün en çok izlenen programları Esra Erol ve Müge Anlı A.K. için yarışıyor. Her iki yapımda A.K. programa çıkartmak istiyor! Müge Anlı, eşiyle eltisi kaçabilir kaçmadan yakalayalım derken Esra Erol hem eşini hem eltisini canlı yayına getirmek için yarışıyor!

Kendi programlarında hemen hemen bu konular işlenen Esra Erol ve Müge Anlı reyting için bu sefer masa üzerinde kapıştılar!

A.K. Gelen cevaplar şok etti!

"Çocuk yapmasını bekleyin, erken müdahale etmeyin"

"Allah eşinde eltisinin de hayırlısını versin"

"Evlenmeye karşı korku duymaya başladım bu ne ya"

"Biraz daha bekle bacım netice ne olur"