Nakit ihtiyacı olanlara müjdeli haber var! Nakit kredi kullanmak isteyenlere 40.000 TL ödeme o bankadan verilmektedir. Son dakika haberi geldi!

Nakit ihtiyacı olan kişiler açıklamalar sonrasında PTT üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Ptt yapmış olduğu açıklamada, özellikle banka kredi puanı düşük olan kişilerin nakit ihtiyacı olması durumunda ihtiyaç kredisi verecek ve 40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli işlem yapacak. Bankalar üzerinden özellikle kredi alamayan müşterileri için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, şartlar uygun olması durumunda aynı gün içinde kredi kullanma imkanından faydalanmaktadır.

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin emekli olması durumunda bazı şartlara uygun olması gerekiyor. Emekli olan vatandaşlar PTT, ihtiyaç kredisi kampanya katılım yapabilmesi için 36 ay vadeli olarak kredi imkanından faydalanmaları gerekmektedir. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşların emekli maaşları üzerinden daha yüksek limitlerde kredi kullanması mümkündür. 

Ptt kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler, ihtiyaç kredisi başvurularını SMS ile yapabiliyor. 

Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda banka şubelerine gitmeden hemen ihtiyaç kredisi başvurusunu, cep telefonlarından mesaj atarak yapabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeden önce PTT, ihtiyaç kredisi kampanyalarına bir göz atmanız gerekmektedir. Banka kredi notu düşük olan kişiler bile PTT üzerinden kredi kullanabiliyor. 

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

ptt-bank-1

SMS ile PTT, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şartlara uygun olan vatandaşlar cep telefonunun mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermesi gerekmektedir. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, sizleri hızlı bir şekilde işlem yapılabilmektedir. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler uygun faiz oranlarından yararlanmak istiyorlarsa, bankanın müşterisi olması gerekiyor.