Tuğçe Kazaz ve Ezgi Mola arasında yaşanan 'şeriat' tartışması bazı medya kanallarında "hedef" gösterme haline geldi.

Eski mankenlerden Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabından yaptığı Şeriat paylaşımıyla gündeme gelmiş ve yazdıkları ve yürüttüğü mantık ile tartışmalara sebep olmuştu.

Kazaz'ın kurduğu cümlelere tepki gösteren Ezgi Mola ise önce Tuğçe Kazaz'ın gazabına uğradı hemen arkasından ise yine hedef gösterildi.

Sosyal medyadaki tuhaf paylaşımları ve tutumları ile yla alay konusu olan Tuğçe Kazaz en son şeriat paylaşımında yer alan cümleleri ile tepki çekmişti.

Sosyal medyada birkaç gündür devam eden Şeriat tartışmalarına din değiştirmeleri ile ünlü Tuğçe Kazaz da dahil olmuş ve şu skandal cümleleri kurmuştu;

"Şeriat temiz toplumlara gelir. Şeriat; Allah’ın merhamet ve rahmeti, Hz.Muhammed’in ahlakı, Hz.Ömer’in adaleti, Hz.Ali’nin cesareti, Fatih’in ferasetidir. Şeriat insanca, hakça, Allahça yaşamanın formülüdür. Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez! Benim anladığım şeriat ile sizin İslam’dan soğutmak adına kötülediğiniz şeriat bir değil."

Tuğçe 'fiyatı'yla herkesi solladı!

Kazaz'ın bu ilginç sözlerinin ardından oyuncu Ezgi Mola ise "Yallah Arabistan'a" yanıtını vermişti ki hemen ardından Tuğçe Kazaz'ın cevabı ile hedef haline getirildi.

Masaj Mahkemelik Oldu! Nefise Karatay'a Masaj Odası Cezası 4 Yıl Hapis! Tolga Balta Kimdir? Masaj Mahkemelik Oldu! Nefise Karatay'a Masaj Odası Cezası 4 Yıl Hapis! Tolga Balta Kimdir?

Kazaz'ın Mola'ya "Ezgi Mola bana “Yallah Arabistan’a” demiş! Türkiye babanın çiftliği mı ki oraya buraya yol veriyorsun? Haddini bil, medya maymunluğuna devam et. Burası şehit kanlarıyla sulanarak vatan edilmiş Osmanlı bakiyesidir, sadece din düşmanlarının ülkesi değildir, bunu size öğreteceğiz." sözleri sonrası hem bazı yazılı basında hem de sosyal medyada linç girişmleri başladı.

Ezgi Mola'nın taciz davasında yeni gelişme! Şüpheli için istenen ceza belli oldu - Magazin Haberleri - Milliyet