Odeabank Emekliye İcraya Düşse Bile Artık Nakit Veriyor! Banka Müdürü Açıklamada Bulundu. Son dakika kampanyası açıklandı ve emekliler anında onay alacaklar...

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

Odeabank Emekliye İcraya Düşse Bile Artık Nakit Veriyor! Banka Müdürü Açıklamada Bulundu. Son dakika kampanyası açıklandı ve emekliler anında onay alacaklar...  Odeabank resmi web internet sitesi üzerinden tüketici kredisi müracaatı ile ilgili oluşturulan açıklama ardından emekli olan vatandaşlar amacıyla ayrı bir yer açılmış durumda. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olan vatandaşlar bankalardan kredi kullanmak istedikleri vakit başvurularını gerçekleştirir ve kendi kimlik numaraları üzerinden kredi sicili sorgulaması gerçekleştirdikten sonra netice verilir. Bankalar üzerinden icralık ve avukatlık olan emekliler, malesef bankalardan kredi onayı alamıyor. 

Odeabank başlatmış bulunduğu bu son kampanyada, emekli olan vatandaşların kendi bankalarından maaş almalarını kabul etmeleri halinde, icralık olan borçlarında ödenmesi bağlamında kredi notuna bakmadan emekli olan vatandaşlara kredi olanağı sağlıyor. Odeabank üzerinden başvuruları süratli birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunacak olan emeklilerin 70 yaşına kadar bu banka üzerinden tüketici kredisi alabileceğini belirtiriz. 

Odeabank, icralık emekliye kredi sağlıyor mu? 

Emekli olan vatandaşların en çok merak ettiği konuların başında gelen ve icralık olmaları halinde nasıl kredi alabilecekleri ile ilgili araştırmaları, Odeabank, bunu çözdü. Odeabank üzerinden tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan emekli emekli maaşını bu bankadan alıyor olması halinde anında sonucunu alabilecektir. 

Oturduğunuz yere en yakın olan Odeabank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Odeabank şubelerine giderek müracaatını gerçekleştirecek olan kişiler, Genel Müdürlük onayı alarak emekli kredisi kullanabilir. Emekli kredisi, aldığınız vakit banka sizlerin maaşınıza göre tespit edilen limitlerdeki onaya sunacak ve bu limit içersinde şayet başka bankadaki olan borçlarınız varsa bu borçları kapamak isteyecektir. 

Emekli olan vatandaşlara emekli borç kapatma kredisi olarak verilebilecek bu kredilere müracaat yapacak olan şahıslara 100.000 TL'ye kadar 3 sene vadeli 100.000 TL üstünde ise 24 ay vadeli nakit kredi kullanabilir. Banka ile ilgili bilgi alabilmek istiyorsanız, resmi internet sitesine girebilir ve buradan müracaatlar ile ilgili bilginizi alabilirsiniz.