ATV'nin sorunlu dizisi Hercai setinde yine olaylar çıktı! Dizinin başrol oyuncusu Akın Akınözü sette yine kavga çıkardı! Akın Akınözü final bölümü çekilirken diziyi yarıda bırakıp seti terk etti!

ATV'nin ilk sezon reyting rekortmeni olan dizisi Hercai'de yine set gerildi. Hatte bu sefer yumruk yumruğa kavga çıktı. Hercai dizisinin başrolü Akın Akınözü yine sette kavga çıkardı. Mardinde çekimleri süren dizide Miran Aslanebey karakterine hayat veren Akın Akınözü sete yine geç gelince olanlar oldu. 

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Başrollerinde Ebru Şahin, Akın Akınözü, Ayda Aksel, Duygu Yetiş gibi isimlerin yer aldığı Hercai dizisinin final bölümü çekilirken sette gerginlikler bitmiyor. Dizinin sorunlu başrolü olarak gösterilen Akın Akınözü yine kavga çıkardı. Ancak bu sefer ortalık dağıldı.

Akın Akınözü yine ortalığı birbirine kattı! Final bölümü çekilen dizide beklenmedik kavga! Set birbirine girdi! karavanlar dağıldı, yumruklar konuştu! Başrol seti terk etti! Set durdu!

KARAVANDAKİ HER ŞEYİ KIRDI!

Mardin'de çekilen dizi final için hazırlık yapıyordu. Final bölümü çekilen dizide dizinin başrolü Akın Akınözü sete yine geç geldi. Bunun üzerine oyuncuya uyarı yapıldı. Yapılan uyarılara sinirlenen Akın Akınözü karavanı yerle bitti. Karavanı dağıtan oyuncu sinirlerine hakim olamadı ve bir de yapım koordinatörünün üzerine yürüde. Karavandaki her şeyi kıran oyuncu hızını alamayıp set çalışanlarının da üzrerine yürüdü. Araya gireb ekip ve oyuncular Akın Akınözü'yü sakinleştirmeye çalıştı.

YUMRUK ATMAYA ÇALIŞTI!

Disiplinsiz ve gergin davranışları olduğu iddia edilen oyuncu Akın Akınözü'nün sete her zaman geç geldiği iddia edildi. Final bölümüne de geç gelen oyuncu onlarca set çalışanını ve deiğer oyuncuları bekletti. Bunun üzerine Akın Akınözü'ye uyarı yapıldı. Kendisinin uyarılmasına sinirlenen Akın Akınözü önce karavanını dağıttı ve karavandaki her şeyi kırdı adından da dizinin yapım koordinatörünün üzerine yürüyerek yumruk atamaya çalıştı. 

Bunun üzerine set çalışanları ve oyuncular araya girerek Akın Akınözü'yü sakineştirmeye çalıştı. Ancak Akın Akınözü sakinleşmedi ve seti terk etti. Tüm Hercai dizisi ekibinin çekimlere başlamak Akın Akınözü'yü beklediği açıklandı!