Öp beni yut beni yala beni, şap beni, şup beni manyak manyak işler sözleri ne? Öp beni yut beni yala beni, şap beni, şup beni manyak manyak işler kimin bestesi?

Haluk Bilginer ve genç tiyatrocu ekibi Cüppeli Ahmet'in Öp beni yut beni yala beni, şap beni, şup beni manyak manyak işler sözlerinden beste yaptı! Eğlenceli video sosyal medyada gündem oldu. 

Haluk Bilginer ve Oyun Atalyösi'nin yetenekli gençleri Cübbeli Ahmet Hoca'nın bir vaazında kullandığı ifadeleri beste yaptı!

Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi, çektikleri eğlenceli video ile sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Cübbeli AHmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün bir vaazında müzik dinleyenler için söylediği akıl almaz sözleri beste oldu. Haluk Bilginer sosyal medyada TT oldu.

Usta oyuncu Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi Cübbeli'nin sözlerinden şarkı yaptı.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen vaazları ile gündemden düşmeyen Ahmet Mahmut Ünlü'nün sanatçılarla ilgili olarak "manyak manyak işler" dediği vaazı şarkı oldu sosyal medya yıkıldı. Bu sözlerin altına müzik konan videolarla remix yapılmıştı şimdi de Haluk Bilginer ve ekibi eğlenceli bir video yayınladı.

Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi Cübbeli Ahmet'in o sözleriyle şarkı yaptı. Eğlenceli video TT oldu.

İşte o şarkının sözleri;

Şarkı çalan biri çıkmış 1400 tane bestem var diyor

hepsi birbirinden berbat saçma ama bunu kimse anlamıyor

öp beni yut beni yala beni şap beni

öp beni yut beni yala beni şap beni manyak manyak işler

ne çalandan anlıyor nede çalandan ne sevgiliyi tanıyor ne de beni

saçma sapan bir şey uyduriyim dedim baba

Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor

onun kadar da uyduramadım 

öp beni yut beni yala beni şap beni

öp beni yut beni yala beni şap beni manyak manyak işler