Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!
2007 senesinde profesyonel olarak başladığı oyunculuk mesleğine şu an hala aktif olarak devam etmektedir.

Pamir Pekin Nereli?


Pamir Pekin İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası hakkında detaylı bilgi bulunmayan oyuncunun aslen nereli olduğu ise tam olarak bilinememektedir. Hayatının neredeyse tamamı İstanbul’da geçen oyuncunun üniversite eğitimi de aynı şehirde geçmiştir. İstanbul’da Marmara Üniversitesinde Ekonometri bölümünden mezun olduktan sonra modellik yapmaya başlamıştır Pamir Pekin. Burada modellik mesleği ile marka elçisi olmaya başlamış kendi çevresini genişletmiş ve önemli bağlantılar kurmuştur. Veli Çelik ile tanışmasının ardından da oyunculuk kariyerinde gelişmeler yaşanmış ve Pamir Pekin kameralar karşısına bu seferde oyuncu olarak geçmeye başlamıştır. Yakışıklı oyuncu şimdilerde hala İstanbul’da yaşamaktadır.

Pamir Pekin Kaç Yaşında?


Pamir Pekin 1979 senesinde dünyaya gelmiştir. Güncel tarihimize göre hesaplamalar yaptığımızda yetenekli oyuncunun yaşı 41 çıkmaktadır. 2021 yılının Mayıs ayında yakışıklı oyuncu 42 yaşına girecektir. Mayıs ayının sonunda doğan Pamir Pekin ikizler burcudur. Sosyal medyayı aktif biçimde kullanan yakışıklı oyuncunun dikkat çeken dış görünüşü sebebiyle büyük bir hayran kitlesi vardır. Sosyal medya sayesinde samimi biçimde hayranlarıyla iletişim kuran Pamir Pekin buradan önemli markaların reklam yüzü olarak da bir nevi modelliğe devam etmektedir. Ayrıca araba tutkusu ve yelkencilik hobileri de usta oyuncunun ilgi alanları olarak bilinen özelliklerindendir.

Pamir Pekin Dizileri


Pamir Pekin İstanbul’da doğmuş ve büyümüş her ne kadar farklı alanlarda üniversite eğitimleri almış olsa da kendini oyunculuk alanında geliştirmeyi bilmiş isimlerdendir. Kamera önüne önce manken olarak çıkan yakışıklı oyuncu, kendini ve çevresini geliştirmesinin ardından dizi film projelerinde de yer almaya başlamıştır. 2007 senesinde başladığı profesyonel oyunculuk kariyerine şimdilerde hız kesmeden devam etmektedir.

2007 senesinde Komiser Nevzat isimli televizyon dizisinde Komiser Ali karakterine hayat vermiştir Pamir Pekin.

2008 senesinde ise Vurgun adlı dizide rol almıştır.

2009 senesinde Parmaklıklar Ardında aslı televizyon dizisinde Mert karakterine hayat veren Pamir Pekin bu dizinin çekimleri için Sinop’a gitmiştir.

2010 senesinde Lale Devri ve Keskin bıçak isimli iki önemli televizyon dizisi projesinde yeteneklerini sergilemiştir Pamir Pekin.

2012 senesinde İbreti Alem isimli dizide Övünç karakterine hayat vermiştir yetenekli oyuncu.

2013 senesinde yakışıklı oyuncu Güzel Çirkin isimli bir başka dizi projesinde de yer almıştır.

2014 senesine gelindiğinde ise Pamir Pekin Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosunda yer almayı başarmıştır. Dizi büyük bir yapım olarak hem senaryosu hem usta oyuncu kadrosu ile çok ses getirmiş bir projedir. Dizi kadrosunda yer almak da oldukça önemlidir. Pamir Pekin için bu proje kadrosuna dahil olmak kariyerindeki önemli adımlardan olmuştur.

2015 senesinde Gönül İşleri ve İlişki Durumu: Karışık isimli iki dizide daha yer almıştır Pamir Pekin. Dizilere genel olarak romantik komedi temasında ilerlemiştir. Yakışıklı ve yetenekli oyuncu da bu dizilerde oldukça sevilerek izlenmiştir.

2016 senesinde gülümse Yeter, 2017 senesinde Hayat Şarkısı, 2018 senesinde de Yuvamdaki Düşman usta oyuncun dahil olduğu diğer dizi projelerinin isimleridir. En son 2020 senesinde Pamir Pekin Bir Annenin Günahı isimli televizyon dizisinde Komiser İbrahim karakteri ile rol almıştır. Yetenekli oyuncunun hayranları yeni dönemdeki projelerini merakla beklemektedir.

 

Editör: İlan35