Pelin Akil'e büyük şok! Anıl Altan ile evliliği ve 2 çocukları ile örnek aile olarak beğenilen Pelin Akil hayatının şokunu yaşadı. Oruç tutmadığını öğrene takipçileri Pelin Akil'e korkunç mesajlar attı! Ünlü oyuncu Pelin Akil çektiği bir videoda kendisi

Pelin Akil'e büyük şok! Anıl Altan ile evliliği ve 2 çocukları ile örnek aile olarak beğenilen Pelin Akil hayatının şokunu yaşadı. Oruç tutmadığını öğrene takipçileri Pelin Akil'e korkunç mesajlar attı!

Ünlü oyuncu Pelin Akil çektiği bir videoda kendisine DM'lerde oruç tutmadığı için korkunç linç mesajları atıldığını anlattı. Pelin Akil çektiği videoda "hiçbir şekilde yemek paylaşama durumumda yok, ilaç kullandığım için tutmuyorum lütfen saygı gösterin" dedi.

Ünlü oyuncu Pelin Akil bir video çekti ve kendisine oruç tutmadığı için linç dolu mesajlar atıldığını söyledi. Pelin Akil çektiği videoda şu cümleleri kurdu ve bir yemek paylaşmadığı yada bir şey söylemediği halde kendisine mesajlar yazıldığını söyledi ve tepki gösterdi.

Pelin Akil videoda "Bu mübarek Ramazan ayında oruç tutan herkesin öncelikle orucu mübarek olsun, kabul olsun. Fakat ben bir önceki storylerde kahvaltı ediyorum dediğim için ki bir sofra görüntüsü falanda yok bir linçler, bir yazdıklarınız falan...

Ben ilaç kullanıyorum, tutamıyorum ama bu benim tercihimde olmayabilir. O yüzden diyorsunuz tutanlara saygınız olsun ben saygısız bir şey yapmadım bir yemek bir şey yok çocuklarıma yaptığım şeyi paylaştım her anne çocuklarına alternatif arıyor. Onun dışında tutanlarda tutmayanlara saygılı olursa güzel bir şekilde yaşarız. Teşekkür ederiz. bunu söylemek istedim."