Disney Plus’ın lansman gecesine ünlü akımı gerçekleşti. Gece katılan ünlüler şıklık yarışına girdi. Güzel oyuncu Pınar Deniz düzenlenen etkinliğe göbeğini ve omuzlarını tamamıyla açıkta bırakan siyah elbisesi ile dikkatleri çekti. Deniz’in yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile karavan tatiline gidip gitmediğini de merak konusu oldu. İşte detaylar…

Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve izlenene dizileri arasında yer alan Yargı dizisi Pazar günleri izleyici ile buluşuyordu. Sevilen dizi Yargı’da başrolleri paylaşan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu izleyenler tarafından oldukça yakıştırılıyor. Dizinin sezon finali yapması ile Kaan Urgancıoğlu karavan ile tatile gitti. Güzel oyuncu Pınar Deniz’in de gidip gitmediği merak konusu oldu. Disney Plus’ın tanıtım gecesine katılan güzel oyuncu karavan tatiline gidip gitmediğini cevapladı. Öte taraftan Deniz, geceye tercih ettiği kıyafet ile de damga vurdu. Merak edilen her şey haberimizin detaylarında…

2_1280x720-18

Pınar Deniz Elbisesi ile Davete Damga Vurdu!

Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus’ın lansmanı geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Lansman gecesinde birbirinden ünlü isimler yer aldı. Ünlü isimlerin yer aldığı lansmanda kadın erkek şıklık yarışı vardı. Disney Plus dijital platformunda projesi olan isimlerle yıldızlar geçidi yaşandı. Geceye Cansu Dere, Hande Erçel, Demet Özdemir, Aslı Enver, Alina Boz, Dilan Çiçek, Engin Akyürek, Can Yaman ve daha birçok ünlü isim yer aldı. Gece’de sahneye çıkan mega star Tarkan unutulmaz bir gece yaşattı. Uzun bir aradan sonra İstanbul’da sahne alan ünlü şarkıcı Tarkan hem dansları hem de şarkıları ile yine hafızalarda harika bir anı bıraktı.

Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve izlenen Yargı dizisinde avukat Ceylin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Pınar Deniz, Disney Plus lansman gecesinde karnından şerit geçen siyah uzun bir elbise tercih ederek katıldı. Deniz’in etkinlik için giydiği kıyafeti omuzlarını ve göbeğini tamamen açıkta bıraktı. Güzel oyuncu cesur kıyafeti ile göz doldurdu.

6_1280x720-5

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Karavan Tatiline mi Çıktı?

Güzel oyuncu Pınar Deniz, Disney Plus etkinliğinde giydiği cesur kıyafeti ile bütün dikkatleri üzerine topladı. Dijital platform için düzenlenen özel geceye katılan başarılı oyuncu Pınar Deniz tercih ettiği siyah kıyafeti ile oldukça dikkat çekti. Deniz hem oyunculuğu ile hem de güzelliği ile son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Lansmanda tercih ettiği siyah kıyafet de oldukça beğenildi.

Dünyaca ünlü platforma yer alacak Türk oyunculardan biri olan Pınar Deniz, cesur kıyafeti ile göz doldurdu. Öte taraftan başarılı oyuncu Pınar Deniz Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Yargı dizisinde başrol paylaştığı savcı Ilgaz rolündeki Kaan Urgancıoğlu ile de oldukça yakıştırılıyor. Final bölümünde komiser Eren’in “Nasıl kıydın? Neden öldürdün Ilgaz Kaya’yı demesi ile okların döndürüldüğü Ceylin fırtınası yeni sezonu sabırsızlıkla beklenmesine neden oldu.

"Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim! "Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim!

Yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu Yargı dizisinin sezon finali yapması ile karavan tatiline çıktığı söylendi. Hatta bu tatile ünlü oyuncu Pınar Deniz’in de gittiği iddia edilmişti. Son zamanların popüler oyuncusu olan Pınar Deniz, Disney Plus’ın lansman gecesinde muhabirlerin “Tatile çıkma fırsatınız olmuş sanırım. Kaan Urgancıoğlu karavan ile tatil yaptı. Siz de gittiniz diye dedikodular çıktı” ifadelerine karşı iddiaların gerçek olmadığını söyledi. Deniz, “ben Kaan ile tatile gitmedim” açıklamalarında bulundu.