Pınar Deniz: O çaresizliğimi asla unutmayacağım!

Hayatında üç tane dönüm noktası olduğunu kaydeden oyuncu Pınar Deniz, ailesinin koronavirüs nedeniyle hastaneye yatırıldığı zamanlarda yaşadığı çaresizlik duygusunu hayatı boyunca unutamayacağını belirtti. Seyahat etmeyi çok özlediğini söyleyen Deniz, öze

Magazin 22.04.2021 - 10:19 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, başrolününde yer aldığı "Aşkın Kıyameti" isimli filmin çekimleri için kameralar karşıına geçti. Alem dergisine röportaj veren Pınar Deniz, oyunculuğu ile özel hayatına ilişkin merak edilenleri anlattı. Hayatında temel olarak üç farklı dönüm noktası olduğunu vurgulayan oyuncu Deniz, lise 3'te felsefeyle tanışmasının ilk dönüm noktası olduğunu belirtti. Rol aldığı ilk dizi olan "Vatanım Sensin" dizisinde oynamasının kariyeri açısından kritik öneme sahip olduğunu kaydeden Pınar Deniz, bunun da ikinci dönüm noktası olduğunu belirtti.

"Ailem hastanede, ben evde çaresiz"

Hayatındaki üçüncü dönüm noktasının ilk ikisi gibi iyi değil kötü bir süreç olduğunu kaydeden Pınar Deniz, bu kötü deneyimin ailesinin koronavirüse yakalanması olduğuna değindi. Ailesinin bütün üyelerinin koronavirüs tedavisi için hastaneye kaldırıldığını belirten Pınar Deniz, evde yaşadığı çaresizliği hayatı boyunca unutamayacağını sözlerine ekledi. Bu deneyimin hayata olan bakış açısını değiştirdiğini belirten Deniz, hayatın küçük ama önemli anlardan meydana geldiğini daha iyi idrak ettiğini söyledi.

"Kendimi 'köksüz' olarak nitelendiriyorum"

En çok sevdiği şeylerden birinin seyahat etmek olduğunu kaydeden Pınar Deniz, kendini "köksüz" olarak nitelendirdiğini aktardı. Küçüklüğünden beri aynı yerde durmayı sevmediğini belirten Deniz, en fazla özlediği şeylerden birinin de yurt dışı seyahatleri olduğunu kaydetti. Bu zorunlu günleri geride bırakıp bir an önce seyahate çıkmayı arzuladığını vurgulayan oyuncu Pınar Deniz, gelecekle ilgili kesin yargılara varmadığını ve büyük planlar kurmadığını belirtti. Özellikle Afrika'ya seyahat etmek istediğine değinen Deniz, dünyanın çeşitli bölgelerinde belli bir süre yaşamak istediğinin altını çizdi.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@