Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor. Yayınlandığı her dönem ekranlarda rekorlar kıran Kurtlar vadisi çekimleri öne alındı.

Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor. Yayınlandığı her dönem ekranlarda rekorlar kıran Kurtlar vadisi çekimleri öne alındı. Kurtlar Vadisi 2022 yılında değil, 2021 yılında geri dönüyor. Kurtlar vadisi ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlacak sorusu yanıt buldu.

Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak?

Dizinin hem yapımcısı hem başrolü Necati Şaşmaz "Sizler kadar bende Polat Alemdar'ı çok özledim, sizin için diziyi bir yıl öne aldım" diyerek hayranlarını heyacanlandırdı. Kurtlar Vadisi 2022 Şubat ayında değil 2021 Eylül ayında yayında olacağını duyurdu.

Büyük sürprizlere hazır olun!

Kurtlar Vadisi dizisinde bir çok sürpriz oyuncu ve eski karakterler yer alacak. Kurtlar Vadisi şu an için KAOS ismiyle yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi FETÖ dönemini anlatacak. Türkiye ve karanlık güçler arasında neler yaşandığı en şeffaf bir şekilde anlatacak dizinin kod adı Kurtlar Vadisi Kaos oldu.

Defne Samyeli oynacak!

Şu sıralar Sol Yanım dizisinde başrolde yer alan Defne Samyeli, diziyle bir yıllık sözleşme imzaladı ve bu sezon sonunda diziden ayrılacağı öğrenildi. Defne Samyeli Kurtlar Vadisi dizisinde çok kritik bir rolde yer alacağı gelen bilgiler arasında.

EDHO yalanı!

Kurtlar Vadisi için hazırlıklarını sürdüren Necati Şaşmaz için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a katılacak haberleri de her iki abi kardeş tarafından yalanlandı. Özellikle EDHO'nun kendi kanalından çıkan ve haber siteleri sık sık verdiği Necati Şaşmaz EDHO'ya geçiyor haberlerine en sert tepki yapım şirketinden gelmiş, Necati Şaşmaz onlardan sonra haberi yalanlamıştı.

Kurtlar Vadisi kendi kanalında!

Necati Şaşmaz'ın yeni dizisi Kurtlar Vadisi kendi kanalında yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Show TV ile her konuda anlaştığı öğrenildi.

Kurtlar Vadisi 2021 Eylül'de Show TV'de.