PTT Duyurdu: Aktifbank Üzerinden İhtiyaç Kredisi Devam Edecek! PTT üzerinden yapılan kampanyada ihtiyaç kredisi onayı almak mümkün!

Bankalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişiler, artık PTT üzerinden de kredi imkanından faydalanıyor. PTT yaptığı Aktifbank ile anlaşma sonrasında bireysel müşterilere kredi imkanı sağlayacağını açıkladı! Kredi kampanyasına katılmak isteyenler için başvuru yapmak isteyenler, PTT ile Aktifbank'ın nkolay kredi kampanyasına katılabileceklerdir. PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız, kredi şartlarına uygun olmanız durumunda hemen işlemlerinizi yapabileceksiniz. PTT ile ilgili kredi almak isteyenler, nasıl başvuru yapacağını merak etmektedirler.

PTT kredi başvurusu 

PTT kredi başvurusu için bankaya gitmeye gerek kalmadan hemen SMS ile de işlem yapabilirsiniz. PTT yazın boşluk bırakın ve kendi tc kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 3050 numarasına mesaj olarak gönderin. Bu şekilde kredi başvurusunu yapmış olacak ve onaylanan krediyi hemen hesabınıza atmış olacaksınız. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan kişilere, hemen sonuçverilir.

11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı! 11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı!

Banka üzerinden kredi alacak kişiler, Aktifbank'a gitmeden PTT şubelerini kullanabilirler. PTT şubelerine giderek kredi başvurusu yapacaksanız, banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda kimliğinizle gişe personeli yardımı ile kredi kullanabilirsiniz. PTT gişe personeli size vereceği Aktifbank kredi başvurusu formu ile sizlere kredi girişi yapacaklardır. PTT gişelerinde yapılacak olan başvuru onay alırsa, aynı gün içinde kredi kullanımı gerçekleşir. 

Banka ihtiyaç kredisi için 40.000 TL'ye kadar destek vermektedir. Emekli maaşını PTT üzerinden alan kişiler ise 80.000 TL'ye kadar 24 ay vadelii kredi alabileceklerdir.