Reşat Hacıfazlıoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Serveti?

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Reşat Baba kaç yaşında? Reşat Hacıfazlıoğlu serveti kim? Reşat Hacıfazlıoğlu nereli? Reşat Hacıfazlıoğlu, Süleyman Soylu, Sedat Peker ilişkisinde şok gelişmeler!

Gündem 25.05.2021 - 18:49 25.05.2021 - 19:10 Ece Sahan

Sedat Peker, Reşat Hacıfazlıoğlu'yla telefon görüşmesi kaydını "Süleyman Soylu'nun Habertürk canlı yayınında tanırım, arkadaşım dediği Reşat Hacıfazlıoğlu’yla telefon görüşmem. Bir gram namusun varsa o koltukta oturma" diye yazarak yayınladı. 

Sedat Peker, "Reşat Hacıfazlıoğlu senle cenazede görüştükten sonra hemen beni arayıp yurtdışına kaç demiş mi? Hts kayıtlarını yayınlayın süslü süleyman." diye yazdı.

Reşat Hacıfazlıoğlu'nun yeğeninin nikah şahidi Süleyman Soylu olduğu ortaya çıktı! Reşat Hacıfazlıoğlu'nun Süleyman Soylu ile Demokrat Parti'den yakın olduğu ortaya çıktı.

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Sedat Peker yine bombaları patlattı. Reşat Hacıfazlıoğlu ismi en çok merak edilen isim oldu. Google arama motoru Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir araştırmasıyla çöktü.

Reşat Hacıfazlıoğlu, Süleyman Soylu ve Sedat Peker ilişkisi nedir? Reşat Hacıfazlıoğlu serveti ne kadar? Reşat Hacıfazlıoğlu nerede yaşıyor? 

Sedat Peker'in ifşa videolarında ismini geçirdiği Reşat Hacıfazlıoğlu ismi için Süleyman Soylu "Evet Tanırım" dedi. Ama peki kim bu Reşat Hacıfazlıoğlu?

Reşat Hacıfazlıoğlu  Kimdir?

Reşat Hacıfazlıoğlu'nun Rizeli olduğu, Reşat Hacıfazlıoğlu'nun yeğeninin nikah şahidi Süleyman Soylu olduğu ortaya çıktı! Soylu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olduğu 2016 yılında Reşat Hacıfazlıoğlu’nun yeğeni Hakan Fazlıoğlu’nun Gaziosmanpaşa'da kıyılan nikahına katıldığı ve şahitliğini yaptığı, evlilik cüzdanını veren kişi olduğu ortaya çıktı.

Reşat Hacıfazlıoğlu'nun yeğeni Hakan Fazlıoğlu'nun sosyal medya hesabında Süleyman Soylu ile fotoğrafı olduğu ve bunların hepsini gizlediği en sonunda da hesabını kapattığı görüldü..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@