Robert De Niro ve yeniden evlendiği eşi 2. kez boşanıyorken ikili bu sefer oldukça çetin bir boşanma davası geçiriyor! Ünlü aktörün avukatı tartışma yaratan ifadeler kullandı!

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Ünlü aktör Robert De Niro'nun avukatı tartışma yaratan bir açıklama yaptı. Hollywood'un en başarılı aktörleri arasında gösterilen Robert De Niro'nun avukatı, De Niro'nun eşi nedeniyle ekonomik anlamda zor durumda olduğunu söyleyince ortalık karıştı.

Robert De Niro'nun avukatının söylediğine göre, ünlü aktöre sadece eşinin aşırı bencil ve savurgan yaşam tarzına yetişmek için öylesine ideali olmadan çalışıyor. Avkuat, De Niro ile eşinin boşanma davasında mahkemede ünlü aktörün eşini hedef tahtasına koyduğu bir savunma yaptı.

Avukat Caroline Krauss, mahkemede "77 yaşındaki De Niro'nun böylesine soluksuz çalışma nedeni eşinin lüks yaşama açlığıdır. Her gelen projeyi onaylama ve 6 gün 12 saat çalışma nedeni budur." dedi. 

Avukat ayrıca usta oyuncu De Niro'nun gecikmiş vergi borçlarıyla da başının dertte olduğunu açıkladı.. Duruşmaya De Niro telefonlar katılırken eşi Hightower videoyla katıldı.

Bunlara karşılık Hightower'ın avukatı Kevin McDonough ise, De Niro'nun 2018 yılında boşanma davası açmasından bu yana eşine gönderdiği meblağı azalttığını söyledi..

De Niro'nun avukatı ise eş Hightower'ın harcamalarının son dönemde çok fazla arttığını iddia etti ve 2019 yılında 1,67 milyon dolar harcadığını ve buna 1,2 milyon dolar değerindeki elmasın da dahil olduğunu bu nedenle ünlü oyuncunun vergi yükümlülüklerini yerine getirmekte zorlandığını söyledi. Avukat, ünlü aktörün şimdi yer aldığı iki film projesinden elde edeceği gelirlerin sadece buraya gideceğini söyledi.

YENİDEN EVLENMİŞLERDİ! EVLİLİK SÖZLEŞMESİ YAPMIŞLARDI!

Robert De Niro ve Hightower 1997 yılında evlenmiş iki yıl sonra boşanmıştı. Ancak ikili sonradan tekrar bir araya gelmiş ve 2004 yılında yeniden evlenmişti. Bu evlilkte bir de evlilik sözleşmesi yapmışlardı. Bu sözleşmeye göre De Niro'nun boşanma durumunda Hightower'a 6 milyon dolarlık bir daire, 500 bin dolar nakit ve 1 milyon dolar nafaka vermesi şart koşuldu.