Saat 20:10 Haberi: Emekliler İçin "Cumhurbaşkanlığı" Destekli yeni ödemelerin onayı verildi!

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan EMEKLİLERE, Cumhurbaşkanlığı destekli yeni bir ek ödeme verileceği ve bu desteklerin kamu bankaları tarafından yapılacağı açıklandı. Emekli olan kişiler için başlatılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere uygun faiz olan kredi kampanyasında 50000 TL'ye kadar ödemeler verilecek. Emekli maaş hesabınız aracım ile birlikte onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

BAŞVURU 

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emeklilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden veriliyor. 50000 TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli kredi ödemesi alacak ve ilk taksit ödemesini, dilerseniz 90 gün ertelemeli olarak yapacaksınız. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden de kredi ödemesi gerçekleştiriyor. 

EMEKLİYE ÖDEME!

Daha önce kamu bankaları üzerinden kredi kullanan vatandaşlarında kampanyaya katılarak düşük faiz oranları ile birlikte alabilecekleri bu kredi kampanyaları aralık ayı sonuna kadar devam edecektir. Nakit ihtiyacı olan tüm emekler, başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, bankaların resmi internet siteleri üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak daha ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyorlar. Emekli maaşınızı bankalar üzerinden almıyorsanız maaş, taşıma işlemleri sonrasında daha yüksek limitlerde krediler ve borç kapatma kredileri kullanabilirsiniz.