Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisi 2. sezonda olacak mı izleyiciler her yerde aramaya başladı. Herkes ilk bölümünden itibaren çarşamba akşamlarına damga vuran Sadakatsiz yeni sezonda devam edecek mi merak ediyor. Sadakatsiz ile ilgili bu sorulara dizide Haluk Güçlü karakterine hayat veren Burak Sergen yanıt verdi. İşte detaylar...


Sadakatsiz 2. sezon olacak mı?


Kanal D ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisi gerek hikayesi gerek oyuncu kadrosuyla iki haneli reytingleri gördü. Böylece yeni sezona damga vuran yapımlardan biri olduğu kanıtladı. BBC'nin Doctor Foster adlı dizisinden uyarlanan Sadakatsiz'de mutlu bir evliliği olan Doktor Asya'nın; kocasının kendini aldattığını öğrenmesiyle uygulamaya koyduğu intikam planı ve bunun akabinde değişen hayatları konu alıyor.

Son bölümde; Derin'in şeytani planını devreye soktuğu Sadakatsiz dizisinde; Volkan ve Asya için zor günler başladı. Çünkü sırra kadem basan Derin, yaptığı plan sayesinde kendisinden boşanmak isteyen Volkan'ı suçlu duruma düşürdü. Tabii yaptığı plan sayesinde Asya da ona yardım ediyormuş gibi göründü. Bölümün sonunda da bir ceset bulundu. Herkes Bulunan kadın Derin mi? merak etti. Ancak kafalardaki esas soru Sadakatsiz 2. sezon devam edecek mi? oldu. Bu durumla ilgili açıklama ise birinci ağızdan yani dizinin oyuncularından birinden geldi.


Burak Sergen'den Sadakatsiz açıklaması


Sadakatsiz dizisinde emekli belediye başkanı Haluk Güçlü'ye hayat veren Burak Sergen, önceki gün muhabirlerle sohbet etti. Diziyle ilgili sorulara yanıt veren oyuncu, her şeyin güzel gittiğini söyledi.

İzleyicilerin merak ettiği Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz yeni sezonda olacak mı? sorusuna da yanıt veren Burak Sergen, “Çok keyifli. Bir kere biz sette çok eğleniyoruz. Herkes birbirini çok şey yapıyor, sezon finali geliyor. Onu yapıp, seneye inşallah devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sadakatsiz dizisi bitecek mi?


Yukarıda da söylediğimiz gibi Sadakatsiz dizisi reytingleriyle de oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Hem sosyal medyada hem de çarşamba gibi zorlu bir günde rakiplerinin hayli önüne geçen Sadakatsiz yeni sezonda da izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

Editör: İlan35