Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi sürpriz bir sahneyle başladı. Sadakatsiz Derin ölüyor mu? Melis Sezen Sadakatsiz dizisinden neden ayrıldı? Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Sadakatsiz dizisi başrol oyuncusu Melis Sezen

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi sürpriz bir sahneyle başladı. Sadakatsiz Derin ölüyor mu? Melis Sezen Sadakatsiz dizisinden neden ayrıldı? Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Sadakatsiz dizisi başrol oyuncusu Melis Sezen diziden çıkıyor. Melis Sezen SAdakatsiz dizisinden neden ayrıldı.

Sadakatsiz Derin ölüyor mu?

Kanal D'nin sezonun flaş işi Sadakatsiz sürpriz bir ayrılık yaşanıyor. Sadakatsiz dizisinde rol alan Derin karakterini canlandıran Melis Sezen diziden ayrılıyor. Melis Sezen Sadakatsiz dizisinden neden çıkıyor?

Sadakatsiz Derin ölecek mi?

Kanal D fenomen dizisi Sadakatsiz dizisinden Derin ölerek ayrılacak! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Sadakatsiz, orjinal formatında yer aldığı gibi bitiyor. Sadakatsiz dizisinde Derin ölerek diziye veda edecek.

Melis Sezen Sadakatsiz neden ayrıldı!

Sadakatsiz dizisinin başrolü ve sevilen oyuncusu Melis Sezen, orjinal formatta olduğu gibi ölerek diziye veda edecek. 3 bölüm sonra diziye veda edecen Melis Sezen sahneleri çekilmeye devam ediyor.

Sadakatsiz dizisi her çarşamba yine en çok izlenen dizi olmayı başarıyor.