Kuruluş Osman Göktuğ öldü mü okların hedefinde kalan dizinin sevilen karakterlerinden olan Göktuğ karakterinin öldüğü söylenirken Burak Çelik'in diziden ayrıldığı iddia ediliyor.   Kuruluş Osman'da hiç beklenmedik ayrılıklar yaşanacak.

Kuruluş Osman Göktuğ öldü mü okların hedefinde kalan dizinin sevilen karakterlerinden olan Göktuğ karakterinin öldüğü söylenirken Burak Çelik'in diziden ayrıldığı iddia ediliyor.  Kuruluş Osman'da hiç beklenmedik ayrılıklar yaşanacak...

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'da dizi reytinglerini arttırmak amacıyla bir süredir kayıp vermemesi kuralını değiştirdi. Bu akşam Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kuruluş Osman'da şok bir ayrılık yaşanacağı iddia ediliyor. 2019 yılı itibariyle bizlerle birlikte olan kuruluş Osman dizisinde bu hafta yaşanacak olan şok ayrılıkta okların hedefinde kalan Göktuğ'un öleceği söyleniyor.

Yani kuruluş Osman göktuğ Han2ıcanlandıran Burak Çelik yoksa diziye veda mı ediyor. Kuruluş Osman Göktuğ öldü mü? Kale kapısında üzerine ok yağdırdılar! Burak Çelik diziden ayrılacak mı?

Kuruluş Osman Göktuğ öldü mü


ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi kuruluş Osman'da bu akşam Osman bey ve askeri Kocahisar üzerine taaruza geçti. Heyecan ve aksyon dolu sahnelerin peşi sıra geldiği dizide, Göktuğ'un Bizans askerleri tarafından vurulması Kuruluş Osman Göktuğ öldü mü sorusu hakkındaki araştırmaların artmasına neden oldu. Peki kuruluş Osman Göktuğ öldü mü? Kale kapısında olduğu sırada üzerine adeta kılıçlar yağan Kuruluş Osman öldü mü?

Burak Çelik diziden ayrılacak mı


Osman Bey ile askerleri karacahisar kalesini Bizans'tan geri almak için harekete geçti . kkaleye önceden Suzan Boran Ve Göktuğ önceden hamle yapmıştı ancak Kale kapısını açmaya çalışan Göktuğ peşi sıra Okların hedefi olmuştu.  Peki kuruluş Osman göktuğ öldü mü? kale kapısından üzerine adeta ok yağmuru tutulan Burak Çelik diziden ayrılacak mı . Burak Çelik'in oynadığı Göktuğ karakterinin diziye veda edip etmyeceği hakkında henüz bir açıklama yok. Kuruluş Osman bu akşam ki bölümünde   Nikola ile barışması için yapılan teklife hedefine karachisar'ı koyan Osman Bey'in hamlesi çok farklı olacak.

Kuruluş Osman Göktuğ'u Burak Çelik diziyi öve öve bitiremedi


Bozdağ yapım tarafından bizlerle birlikte olan ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'da Göktuğ karakterine hayat veren oyuncu Burak Çelik Geçtiğimiz günlerde rolü ile alakalı bir açıklama yapmıştı. Zaten milli duygularının çok yoğun olarak yaşadığını söyleyen Burak Çelik, Kuruluş Osman Göktuğ karakteri ile bakış açısının daha da birçok değiştiğini tarihte Türklerin ne kadar başarılı olduğuna bir o kadar daha Emin olduğunu söylerken diziden sabrı öğrendiğini bütün oyuncular ile birlikte başarılı bir kadro olduğunu herkesin uyum içinde oynadığını belirtti.

Kuruluş Osman dizisi 37 bölümü ile 9 Aralık akşamı ekranlarda olacak