Sadakatsiz dizisi 25. bölüm 2.

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti
Sadakatsiz dizisi 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Derin gerçekten kaçırıldı mı? Derin oyun mu yapıyor? Sadakatsiz dizisinde neler olacak? Derin hamile mi? Tüm bu sorular izleyenlerin aklını karıştırdı. Peki Sadakatsiz dizisinde neler olcak?

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisinin 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanı gören herkesin ağzını açık kaldı. Kimse bunu beklemiyordu.

Sadakatsiz dizisinde her şey Derin'in planı mı yoksa Derin gerçekten kaçırıldı mı? Yeni bölüm fragmanında neler oldu neler! Sadakatsiz 25. bölüm fragmanında Derin elleri ve ayakları bağlı şekilde bir evde görüldü. Bu sırada Asya'nın suçsuzluğunu göstermek isteyen biri Asya'yı aklamaya çalıştığı görülürken, Asya'nın takıntılı hastası Faruk'da Derin'in dayısına kaçarken yakalandı.Fragmanda bunlar olurken herkesin aklına Derin gerçekten kaçırıldı mı? Derin'i Faruk mu kaçırdı sorusu geldi. Doctor Foster dizisinin orjinal senaryosunda çıkan Sadakatsiz ABD yapımı Gone Girl filminin senaryosuna evrilmişti. Peki Gone Girl filminde neler oluyordu?

Gone Girl filmine göre gidildiği takdirde her şey Derin'in kusursuz planı olarak gitmesi gerekli. Yani Derin kaçırılması dahi Derin'in kusursuz planının bir parça.  Filme her ne kadar takıntılı kişi yani Faruk, Derin'e takıntılı olması gerekirken dizide Aysa'ya takıntılı bir şekilde uyarlanmış görünüyor. Derin bu olayın sonunda Asya'yı da Volkan'ı da aklayacak ancak Volkan'ı kendisine mahkum edecek. Volkan, Derin'in dediklerini yapmadığı takdirde Derin tüm dünyaya Volkan'ı suçlu göstereceği bir planın hazırlığı içinde. Yani filmin sonunda Derin kusursuz ve bir o kadar da korkunç bir planla Volkan'ı kendisine mahkum edecek.