Kanal D ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz hayranlarına kötü haber geldi! Sadakatsiz yayından kaldırıldı! Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran Sadakatsiz yeni bölümü yayınlanmıyor! Sadakatsiz 27. bölüm fragmanı bekleyenl

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi hayranlarına kötü haber! Ekranlarda her hafta reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinden kötü haber geldi! Sadakatsiz yeni bölümü yayınlanmayacak. Sadakatsiz neden yok? Sadakatsiz bitti mi final mi yaptı sorusu merak ediliyor!

Sadakatsiz hayranlarına kötü haber!

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen yer aldığı Sadakatsiz dizisinden üzen haber geldi! Sadakatsiz dizisi yayından kaldırıldı!

Sadakatsiz bu hafta yayınlanmayacak!

Setten gelen kötü haberler sonrası Sadakatsiz dizisinden kötü haber geldi! Her hafta çarşamba gününe damga vuran Sadakatsiz dizisi bu hafta yayınlanmıyor! Sadakatsiz yeni bölümü bekleyenlere üzen haber geldi! Sadakatsiz 21 Nisan çarşamba akşamı yayınlanmayacak!

Sadakatsiz 21 Nisan neden yok?

Ekranların çarşamba akşamı en sevilen dizisi Sadakatsiz 21 Nisan yeni bölümü yayınlanmayacak. Sadakatsiz dizisi yeni bölümü sette artan Koronavirüs vakaları ve Burak Sergen sağlık sorunları nedeniyle yayınlanmayacak. 21 Nisan çarşamba günü gibi 28 Nisan çarşamba günü Sadakatsiz dizisi yeni bölümü yayınlanmıyor! Sadakatsiz bu sezon geçtiğimiz sezon olduğu gibi yeni bölümler erken zorunlu finale gidebilir!

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Sadakatsiz 2. sezon onayını aldı!

Televizyona bu sezon damga vuran işler arasında yer alan Sadakatsiz, 2. sezon onayını aldı! Bu sezon Sadakatsiz dizisi erken final yapsa da Sadakatsiz 2. sezonu yayınlanacak. Yine çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak Sadakatsiz reyting rekorları kırması bekleniyor.

Sadakatsiz yeni sezon öncesi sürpriz ayrılıklar da devam edecek. En son diziden Nilgün Türkseven ayrıldığı Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen veda etmesi bekleniyor.

ilan365.net