SADAT'ın kurucusu Ersan Ergür sosyal medyada yaptığı bir paylaşım ile hem SADAT yapılanmasını hem de iktidar partisi AKP ile olan bağlantısını deşifre etti...

SADAT’ın Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Ergür'den resmen Türkiye'deki iktidara muhalif kesime tehdit geldi. Twitter hesabından bir skandala imza atan Ergür “Bu vatanı Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta teslim etmeyiz” diyerek resmen varoluş sebebpleri ve AKP bağlantıları ile ilgili bir itirafta bulundu.

Gelen tepkilerin ardından ya da daha doğrusu fark edilmesinin ardından yazdıklarını silen SADAT’ın Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Ergür için herhangi bir savcı harekete geçecek mi merak ediliyor.

AKP'den SADAT'a ziyaret: Ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz

Türk Silahlı Kuvvetlerine paralel bir yapılanma ile kurulduğu, laiklik karşıtı bir islam devleti hazırlığında olduğu ve AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destekleri ile kurulduğu gündemde olan SADAT’tan dikkat çeken ve kayıtlara geçip işlem yapılması gereken bir tehdit geldi.

Denizbank, Yarın sabah bankaya gidenlere 5 dakika içinde nakit kredi ödeyecek! Son dakika 22.00'de açıklandı Denizbank, Yarın sabah bankaya gidenlere 5 dakika içinde nakit kredi ödeyecek! Son dakika 22.00'de açıklandı

SADAT’ın Yönetim Kurulu Üyesi olan Ersan Ergür, Twitter hesabından yaptığı iktidar yanlısı bir tehdit mesajı ile “Bu vatan kanla alındı, kanla savunuluyor. “Bu vatanı Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta teslim etmeyiz” ifadelerini kullandı.

AKP - SADAT savaşı başladı. Şimdi de İsmail Saymaz'a konuştular - Gündem - Demokrat TV

Ergür'ün tehdit mesajını kısa süre içinde silmesi sonrası takipçilerinden “neden mesajı sildin?” sorusuna ise, “Açıklama yapma gereği hissettim. Bazen anlatılmak istenen anlaşılmayınca izah gerekiyor” diye bir yanıt geldi.

Emekli Albay olan Ersan Ergür SADAT’ın Kurucu Başkanı Emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi’nin yönetim kurulunda yer alırken aynı zamanda yine Tanrıverdi’nin kurduğu ASSAM’da da yazılar kaleme alıyor.