Savaşçı bu akşam var mı? Savaşçı bugün var mı Savaşçı 22 Kasım 2020 yeni bölüm var mı? Fox TV ekranlarının şaibelerle dolu dizisi ve çok sevilen savaşçı 100. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bir Başladı bir bitti.

TÜİK Kasım Ayı Enflasyon Verileri Açıklandı! TÜİK Kasım Ayı Enflasyon Verileri Açıklandı!
Savaşçı bu akşam var mı? Savaşçı bugün var mı Savaşçı 22 Kasım 2020 yeni bölüm var mı? Fox TV ekranlarının şaibelerle dolu dizisi ve çok sevilen savaşçı 100. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bir Başladı bir bitti. Başrol oyuncuları gitti. Yapımcısı gitti... Kanalı gitti. Peki Savaşçı dizisi bu akşam var mı? Savaşçı ne zaman başlayacak. Geçtiğimiz gün Fox TV ekranlarının 4 sezondur devam eden dizisi Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu sosyal medya üzerinden yanıtını bulmuştu. Savaşçı bugün var mı? sorusu her hafta pazar günleri merakla sorulmaktaydı. 22 Kasım 2020 tarihinde de Savaşçı dizisi ile alakalı yayınlanıp yayınlanmayacak sorusunun cevabı merak ediliyor. Peki Savaşçı bugün var mı? Savaşçı 100. bölüm ne zaman yayınlanacak ... İşte detaylar.


4 sezondur pazar akşamları çok ilgi ile takip edilen adeta nefesleri kesen dizi Savaşçı final mi? yaptı soruları geçtiğimiz hafta pazar günü Savaşçı dizisinin yerine Öğretmen dizisinin konulması akabinde daha da bir merakla araştırılmaya başlanmıştır. Fox TV izleyicinin huzuruna çıkmasını beklenen Savaşçı 100. bölüm yayınlanmaması herkese savaşçı final mi yaptı ? sorularını akıllara getirmiştir. Peki Savaşçı dizisi bugün var mı? Savaşçı 100. bölüm ne zaman yayınlanacak soruları net olarak açıklandı mı. Sosyal mecrada dizi ile alakalı çok büyük gerilimlerin yaşandığı ortaya atılırken gözler dizi oyuncularına çevrilmişti.


Başrol açıklamıştı


Berk Oktay Savaşçı final mi yapacak sorusunun cevabına henüz kendilerinin de haberinin olmadığını açıklarken Limon film yapım şirketinin oyunculara ücretlerini ödemediği de araştırılmıştır. Savaşçı dizisi bu akşam var mı belirsizliği halen daha şaibe liğini korumakta iken Şavaşçı 22 Kasım 2020 tarihinde de yeni bölümü olmayacağını sizlere söyleyebiliriz. Savaşçı final mi yapacak sorusu da çok konuşulurken seyircinin kafasında çok büyük bir soru işareti oluştu. Şu zamana kadar Geçtiğimiz sezon çekilen stok bölümleri akabinde yeni sezon çekimlerinin başlamadığı Savaşçı bugün var mı? Savaşçı 22 Kasım 2020 yeni bölüm var mı? sorularını araştırmak için Fox TV yayın akışına baktığımızda dizinin yeni bölümünün bu akşam da olmayacağını sizlere söylesek de çok da sevindirici bir haber sizlere sunacağız

 


Sürpriz açıklandı


Savaşçı dizisi çekimlerinin Önümüzdeki hafta başlayacağını ve çekim için Eskişehir ve Ankara çekimlerin devam edeceğini söyleyebiliriz. Savaşçı dizisi oyuncu maliyetleri ve çekim maliyetleri limon film tarafından halledilirken ,yapım şirketi savaşçı dizisinin çekimlerinin başlayacağını Geçtiğimiz günlerde açıkladı. Yani limon film sahibi Hayri Aslan ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu söylerken dizinin çekimlerinin bir hafta sonra başlayacağını açıkladı. Savaşçı bu akşam yeni bölümü ile var mı sorusunun cevabı 22 Kasım 2020 tarihi için olumsuz olsa da çok kısa bir süredeSavaşçı 100. Bölümü ile kaldığı yerden Fox TV ekranlarındaki mecrasına devam edecek.

SAVAŞÇI ŞOK HABER


Savaşçı dizisi ile alakalı geçtiğimiz gün yapılan açıklamada epyeni kadrosu ve kanalıyla tekrar sevenlerinin karşısına çıkacağı belirtildi. Sevenleri Savaşçı ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını alsa da FOX TV de yakışıyor yorumları ile beraber başrolleri yoksa neden izleyelim yorumları da çok yapılıyor. Aralık ayı itibari ile yeni bölümlerinin Kanal D de yayınlanacak olan Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak sorusundan çok şu sıralar Savaşçı yeni oyuncuları kimler sorusu daha çok sorulmakta.