Ünlü şarkıcı Seçil Gür, Serdar Ortaç ile olan ilişkisi uzun zaman önce itmişti. Güzel şarkıcı yeni bir aşka yelken açtı. 36 yaşındaki Şarkıcı Seçil Gür ile Hürriyet Kelebek yazarı Orkun Ün ‘ün yeni bir aşka yelken açtığı söylendi. İşte detaylar…

Saray'da Söylenen “Suudi Üstündür” Şarkısı Mahkemeye Verildi! "Aşağılayıcı davranışlarına sessiz kalındı" Denildi! Saray'da Söylenen “Suudi Üstündür” Şarkısı Mahkemeye Verildi! "Aşağılayıcı davranışlarına sessiz kalındı" Denildi!

36 yaşındaki şarkıcı Seçil Gür ile ünlü popçu Serdar Ortaç ilişkisiz uzun zaman önce bitmişti. İddialara göre ünlü şarkıcı Seçil Gür yeni bir aşka yelken açtı. Gür, Hürriyet Kelebek köşe yazarı Orkun Ün ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor. Güzel şarkıcı geçtiğimiz günlerde bir röportajda Serdar Ortaç ile alakalı soruya da “artık bana bu konu sorulmasın” cevabını vermişti.

5_1280x720-14

Seçil Gür’ün Yeni Sevgilisi!

Ünlü popçu Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan ile boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açmıştı. Ortaç, güzel şarkıcı Seçil Gür ile uzun bir süre aşk yaşadı. Ünlü çift magazin gündeminin en çok konuşulanlar arasında yerini almıştı. Ünlü şarkıcı Seçil Gür ile ünlü popçu Serdar Ortaç aşkı uzun zaman önce bitmişti. Gür’ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Uzun zaman önce aşk yaşayan Seçil Gür ile Serdar Ortaç aşkı bitmişti. Ünlü şarkıcı Seçil Gür eski sevgilisi Serdar Ortaç ile biten ilişkisi hakkında o dönemde konuşmuştu. Gür, ünlü popçu Serdar Ortaç ile ayrıldıkları gün hakkında da konuştu. Güzel şarkıcı Seçil Gür, “Gözümün içine baka baka bu işin olmayacağına beni ikna etti. Bana olan sevgisizliğinden değildi ama hayatında bazı öncelikleri var. Bu önceliklerinden vazgeçmeyeceğini bana açık açık ifade etti. Serdar Ortaç’ın önceliği kendisidir…” şeklinde açıklama yapmıştı.

Güzel popçu Seçil Gür konuşmasının devamında, “Ben dahil duygusal anlamda son 10 yıldır bir şeye bağımlı olduğunu düşünmüyorum. Mutsuzluktan beslenen bir insan gibi görünse de çok neşeli, kahkaha atan bir adamdır” dedi. Serdar Ortaç’a bir konuda tepki gösterdiğinden bahseden Gür, “Yeni şarkımı destekliyormuş gibi Instagram hesabından paylaşmış. Bunu kaldırttım. Bir gün öncesi beni arayıp tebrik etse bu başka bir şey. Ben beraberlik süresince de paylaşım yapmamaya dikkat ettim” seklinde açıklama yapmıştı.

9_1280x720-2

Seçil Gür’ün Yeni Sevgilisi Kim?

Ünlü şarkıcı Seçil Gür ile ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ilişkisi geçtiğimiz yıl bitmişti. Biten ilişkisi hakkında konuşan Gür, Ortaç’ın beş yıl evli kaldığı Chloe ile olan benzerliği hakkında da açıklamalarda bulundu. Gür, Ortaç’ın yemeğinden giydiği kıyafetine kadar ilgilendiğini açıklayarak, “İnanılmaz bir sevgi duydum. Annesi gibi üzerine titredim. Bana ‘Anne’ diye sesleniyordu, gülüyorduk. Serdar biraz bebektir. Belki bu benim hatamdı. Aç olduğunu biliyordum hemen karnını doyurmak için elimden geleni yapıyordum” demişti.

36 yaşındaki Seçil Gür, ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile olan birlikteliği hakkında sevgiliden çok arkadaş oldukları yönündeki yorumlar hakkında da konuşmuştu. Gür, “Hayatımda hiçbir şey hissetmediğim bir kişiyle değil sevgililik, arkadaşlık dahi etmem. Bu zamana kadar ilk kez Serdar ile haber olmadım. Bunları suistimal eden insanlar, kötü örnekler olduğu için böyle bir yorumda bulunmalarını yadırgamıyorum ve kızmıyorum. Ne yaşadığımı en iyi ben bilirim. Bu yüzden fazla bir şey söylememe gerek yok.” İfadelerini kullanmıştı. Ortaç’ın eski eşi ile olan benzerliği hakkında da Gür, “Sarışınların kaderi. İkimiz de güzel kadınız, Serdar da zevkli adam” ifadelerini kullanmıştı.

Güzel şarkıcı Seçil Gür, ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Gür’ün Hürriyet Kelebek köşe yazarı Orkun Ün ile aşk yaşadığı söylendi.