İrem Derici son dönemde göğüsleri ile artarda olay olmaya devam ediyorken gündeme "parayla" sözü düştü.

Mabel Matiz'den Sonunda Konuştu Ve Neden Ağladığını Açıkladı! "İnatla Devam" Mabel Matiz'den Sonunda Konuştu Ve Neden Ağladığını Açıkladı! "İnatla Devam"

Şarkıcı Cem Belevi tarafından aldatılan ve aşk acısı çeken İrem Derici bu defa da sütyeniyle verdiği pozu paylaştı. İrem Derici'nin verdiği poz ise öncesi ile ayrı sonrası ile ayrı sosyal medyayı salladı.

Her fırsatta estetiklerini açık açık anlatan ve göğüslerine de silikon yaptırdığı bilinen İrem Derici yine göğüsleri ile konuştu.

Cem Belevi tarafından ihanete uğradığını açıkladıktan sonra özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı İrem Derici, en son sahnede dekoltesiyle ilgili konuşulurken göğüsleriyle ilgili olarak "O kadar estetik yaptırdım, kazandığımın yarısını buna verdim o kadar da olsun artık!" demişti.

İrem Derici göğüsleriyle ilgili soruyu pas geçmedi! "Parayla..."

Bu sözleri ardından Derici sütyeniyle verdiği pozu paylaşarak yine aynı gündemi yakaladı.

İrem Derici paylaşımına "Bel fıtığımın bana verdiği yetkiye dayanarak kendimi oh mommy, so yummy ilan ediyorum" yazarak fotoğrafını paylaşınca, bir takipçisi de ünlü şarkıcıya "Ya sen o minnacık bedende bu kadar memeyi nasıl yaptın hacı?" yazdı.

İrem Derici ise bu soruya verdiği "Parayla" yanıtı ile ayrı bir gündem yarattı.

meme