Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in son 1,5 yıldır yaptığı açıklamalar, ifşalar ve iddialar için ""FETÖ destekli" ya da "FETÖ kasetleri" diye yorum ve savunma yapanlara bir açıklama geldi.

Sedat Peker tarafından en zon tarihte benzeri görülmemiş bir rüşvet çarkı iddiaları ile Türkiye sallanmıştı ki en son bu iddialarda adı geçen AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun sosyal medyada paylaşılan videosu sonrası yine "FÖTÖ kumpası" gibi yorumlar geldi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in başta Cumhurbaşkanı danışmanları, SPK eski Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu ve kardeşi AKP'li Zehra Taşkesenlioğlu isimleri ile iddia ettiği rüşvet çarkında Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi tarafından çekilen videosu da diğer belgeler gibi kanıt olarak yayınlanmıştı.

Milletvekili Taşkesenlioğlu dünya evine girdi – Erzurum Haber Gazetesi

Birçok kesim tarafından paylaşılan video ve sonrasında gelen savunmalar ve yorumlar için açıklama yapan emekli Gazi Emniyet Müdürü Fatih Eryılmaz FETÖ uyarısında bulundu.

Sayıştay'ın Diğer Bombasını Murat Ağırel Patşattı! Turistler Bile Türkiye'yi Soymuş! Sağlık Hizmeti de Boşa Gitmiş... Sayıştay'ın Diğer Bombasını Murat Ağırel Patşattı! Turistler Bile Türkiye'yi Soymuş! Sağlık Hizmeti de Boşa Gitmiş...

Eşi Ünsal Ban tarafından gizlice kameraya alınan Zehra Taşkesenlioğlu'nun söyledikleri sosyal medyada büyük yankı uyandırırken bu durumla ilgili Twitter'dan sıralı paylaşımlar yapan emekli Emniyet Müdürü Fatih Eryılmaz bazı hatırlatmaları yaparak FÖTÖ yorumları hakkında uyarı yaptı.

Fatih Eryılmaz'ın iddiaları ciddiye alın diyerek yaptığı açıklamalar şöyle;

"17/25 öncesinde ve sonrasında FETÖ kasetlerle siyaseti şekillendirince halk kasetlerin doğru olduğunu düşündüğü halde FETÖ’ye sırtını döndü. Cemaat olsa seks kasetleri arşivi olmazdı. Durumu analiz eden FETÖ kasetlerini şüphe uyandırmayacak kişilerden servis ediyor. Etkisi artıyor.
Etkinin artmasında önemli bir sebepte 15Temmuz sonrası kendisine yakın duran FETÖ’cülerin hiçbir şekilde soruşturulmayacak yüksek mevkileri işgal etmeye devam etmeleri. Ali/Zehra Taşkesenlioğlu ve damat Ünsal Ban en güncel örnek.
Herkesin kulağına küpe olsun.
1- Kimse benim hırsızım iyidir demesin, döner sizi de yakar. İddiaları soruşturun, suçluların cezasını verin.
2- Kimse benim teröristim, benim FETÖ’cüm iyidir demesin, döner sizi yakar."