Sedat Peker Korktu Anlaştı Diyenlere Çok Ağır Yanıt Verdi!

Sedat Peker videolarına ara verdi. Bunun üzerine Peker'e korktu, anlaştı yorumları yapıldı. Peker'den yanıt gecikmedi!

Gündem 03.06.2021 - 12:24 03.06.2021 - 12:34 Ece Sahan

Organize Suç Örgütü Lideri Sedat Peker çektiği videolarda yaptığı ifşalarla büyük gündem oluşturmuştu. Yeni videolar beklerken Peker bir süre video yayınlamayacağını duyurdu.

Sedat Peker'in videolara ara vermesi tartışma çıkardı. Peker için, "Recep Tayyip Erdoğan'a dokunmuyor, kendisine milyonlar önünde büyük hakaretler eden adama karşı üslubu yumuşattı, korkuttu, anlaştılar" gibi yorumlae yapıldı. 

Bunun üzerine Sedat Peker açtı ağzını yumdu gözünü. Peker, yaptığı açıklamada kendisine dair R yaptı gibi yorumlar yapanlara yanıt verdi. 

Sedat Peker "Bana geri adım attı diyen kardeşlerim; bizde geri adım olmaz. Hep ileri hep ileri. Ancak siz insan psikolojisinden, toplum sosyolojisinden, sözlü savaş sanatından bir haber olduğunuz için böyle yorumluyorsunuz. Bana güvenin. Tayyip abiyle ölüm bile olsa karşılıklı helalleşeceğiz.

Ayın ondördünden sonra görüşeceğiz. Benim gibi 40 yaşından büyük olanlar üzülmeyin. Sizlerde misafirsiniz. Bu pazar günü çok şenlikli olacak." dedi.

Sedat Peker ayrıca videoyu nedne ertelediğine dair ise " Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar. Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok." İfadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@